M jak majówka

Kabaretowa Scena Dwójki, Polska 2007

W czasie koncertu w Centrum Kultury Rotunda prezentowane będą najzabawniejsze, napawające optymizmem i rozśmieszające do łez skecze oraz radosne piosenki. Gospodarzem pikniku będzie Artur Andrus.

 • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
 • Reżyseria: Beata Harasimowicz

M jak majówka w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Beata Harasimowicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W czasie koncertu w Centrum Kultury Rotunda prezentowane będą najzabawniejsze, napawające optymizmem i rozśmieszające do łez skecze oraz radosne piosenki. Gospodarzem pikniku będzie najpopularniejszy radiowiec wśród kabareciarzy i najpopularniejszy kabareciarz wśród radiowców - Artur Andrus. Gośćmi specjalnymi na kabaretowej majówce będzie popularna para z serialu "M jak miłość": Marietta Żukowska oraz Rafał Mroczek.

W najpiękniejszym wiosennym miesiącu, kiedy cały świat rozkwita, wszyscy szczególnie potrzebujemy słońca, uśmiechu, optymizmu, spojrzenia z nadzieją w przyszłość. Wychodząc naprzeciw tym powszechnym potrzebom Dwójka postanowiła zorganizować Wielką Kabaretową Majówkę. Na czas trwania koncertu Centrum Kultury Rotunda zamieni się w piknik przyjaciół, gdzie będą prezentowane najzabawniejsze, napawające optymizmem i rozśmieszające do łez skecze oraz radosne piosenki. Gospodarzem pikniku będzie najpopularniejszy radiowiec wśród kabareciarzy i najpopularniejszy kabareciarz wśród radiowców - Artur Andrus. Naszymi gośćmi specjalnymi na kabaretowej majówce, gdzie miłość będzie jednym z najczęściej pojawiających się tematów, bo przecież maj to miesiąc zakochanych - będzie popularna para z serialu "M jak miłość": Marietta Żukowska (czyli serialowa Marzena) oraz Rafał Mroczek (serialowy Piotr Zduński).

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×