Magazyn Ekspresu Reporterów

Wydarzenie aktualne, Polska 2022

Cykliczny program studyjny emitowany na żywo. Autorzy magazynu przedstawiają reportaże o tematyce społecznej. Zaproszeni do studia goście komentują obejrzane materiały.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Magazyn reporterów
 • Prowadzący: Michał Olszański

Magazyn Ekspresu Reporterów w telewizji

ZwińRozwiń
 • Sobota 20.08.2022 06:00 Odcinek 921

  TVP 1

 • Sobota 27.08.2022 06:00 Odcinek 956

  TVP 1

 • Piątek 02.09.2022 00:30

  TVP 1

Multimedia

Prowadzący

 • Michał Olszański

Twórcy

 • Barbara Paciorkowska Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Cykliczny program studyjny emitowany na żywo. Autorzy magazynu przedstawiają reportaże o tematyce społecznej. W każdym odcinku prezentowane są trzy reportaże, bohaterami są zwykli ludzie, ich problemy, sukcesy. Zaproszeni do studia goście komentują obejrzane materiały.

Cykliczny program studyjny emitowany na żywo. Autorzy Magazynu Ekspresu Reporterów przedstawiają reportaże o tematyce społecznej. Docierają wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Bohaterami dokumentów są zwykli ludzie, ich troski i radości, tragedie i sukcesy. W magazynie poruszane są sprawy ważne i kontrowersyjne, pokazywane sylwetki ludzi, których postawa, życie i działalność mogą być wzorcem moralnym we współczesnym świecie. Zaproszeni do studia goście komentują obejrzane materiały.

Komentarze

Skomentuj
 • Zbigniew Kubasik (gość)

  Wysłuchałem dzisiejszy Wasz program. Zainteresowało mnie pukanie w domu i ew. sprowadzenie egzorcysty (!) Ha ha haaa. Miałem podobny problem. Zacząłem odpowiadać stukając w ścianę. "Duch" odpowiadał stukaniem. Domek jest na wsi. Zapytałem sąsiada czy nie ma podobnego problemu? Sąsiad odpowiedział, że też miał. Jeżeli stuka w piwnicy to szczury. Jeżeli na górze to KUNY! Poszedłem nna strych, znalazłem dużo odchodów zwierzęcych. Nastawiłem radio z muzyką na cały regulator przez 1/2 godziny i po problemie. Żona, stojąca na zewnątrz domu widziała uciekającą piękną kunę. Podobno w ciągu doby mogą przemieścić się nawet 8 km. Po kilku latach historia się powtórzyła ale wiedziałem co zrobić. Kuny odżywiają się wiewiórkami i ptakami, w tym kurami a może nawet większym ptactwem. Powodzenia.

  08.02.2022 23:39
 • Karol (gość)

  A może każdego lokatora trzeba eksmitować na dobę i się wyeliminuje natręta

  08.02.2022 22:35
 • Karol (gość)

  A może każdego lokatora trzeba eksmitować na dobę i się wyeliminuje natręta

  08.02.2022 22:34
 • Orgazm (gość)

  Bardzo lubię tą muzyczkę z czołówki. Wpadła mi w ucho

  26.07.2021 21:23
 • Jerzy (gość)

  Dlaczego za śmierć mają być winni policjanci przecież tam byli ratownicy medyczni przecież błędna diagnoza lekarska była bezpośrednio przyczyną śmierci tego mężczyzny ale lekarz nigdy nie przyznaje się do błędu jeśli karać to wszystkich ponieważ zawiniły wszystkie służby

  04.05.2021 22:06
 • Kolo molo (gość)

  Prymitywny program ku uciesze gawiedzi, jak to pogoniono urzędnika, albo policjanta, a jedynymi sprawiedliwymi są dziennikarze. A gdyby nie ci urzędnicy, to byście sobie łby pourywali, za trzy centymetry miedzy. Prowadzący powinni zmienić nazwę na Magazyn Populistów.

  22.12.2020 22:18
 • Nikt (gość)

  Niestety! Polacy są wobec siebie chamscy. Kto jest dobry,uczciwy i serdeczny trzeba go zniszczyć. Lubię Pana panie Olszanski😊

  21.10.2020 01:11
 • Edyta (gość)

  Proszę o wpłatę oraz udostępnienie zbiórki 10-cio miesięcznej Hani Łączkowskiej, chorej na SMA1-rdzeniowy zanik mięśni. Rodzice Hani potrzebują 9 mln zł na lek w USA. www.siepomaga.pl/haneczka zapraszam również na licytację https://www.facebook.com/groups/190720808794418/. Otwórzcie serduszka i pomóżcie Hani <3

  25.02.2020 15:00
 • Jan und ich haben heute Abend. (gość)

  To mi zmarnowało życie!

  16.04.2019 22:04
 • Tamara (gość)

  Mieszkam w Warszawie z moim Synem niepelnosprawnym Norbertem były MOZ odszedł w 2015 od nas z domu oraz prawie trzy lata nie przebywa w miejscu pobytu zamieszkania oraz jest winny Norbertowi Alimenty za rok 2017 przysłał ostatnio 800 zl w listopadzie przeslane przez swoją kuzynka Pania Krystyne to alimenty nie całe. Poszłam w tej sprawie do adwokata oraz Pani Adwokat powiedziała ze mogę się starać o podwyszenie alimentów. Przez sprawę sadowa. Ostatnio były Maz napisał ze On niema pieniędzy dla Norberta I nie pracuje i poza granicami kraju powiadomiona fundusz alimentacyjny. Powiedział Pani Urzeniczka ze jak przekraczać z dochodem to niem co marzyć alimetami dla syna Norberta . Byłam z sadzie po pieczątkę cezurowana do Komornika to urzędniczki wyśmienity mnie i mojego syna Norberta i powiedziały ze powinien być zamkniętym Ośrodku wbrew woli nie powinni tak postepowac oraz zalatwic pozytywnie jestem z synem poszkodowana przez Los Maz powinien płacić alimenty do końca życia. Gmina Mokotów szuka byłego męża ponieważ kazal się wymeldowac ze stałego pobytu. To jego meldunek trwa parę miesięcy. Proszę o wyrozumiałość i pomoc.

  25.03.2019 12:23
 • gosc (gość)

  Reportaż Magazyn Ekspresu TV 2 z dnia 19-03-2019 r Dotyczącego Biegłego Rzeczoznawcy Sądowego Warszawskiego Sądu II wydział Cywilny .zostałam również oszukana przez system Sądowy .Wyznaczony Biegły Rzeczoznawca Sądowy nigdy nie pojawił celem sporządzenia opinni co więcej nie poinformował wcale o swej wizycie .W sporządzonym Referacie z 8 % VAT nie miał zielonego pojęcia pisząc ;być może chyba troszeczkę nie wiem.Kilkakrotnie zwracanie się do Sądu że Biegłego Rzeczoznawcy wcale nie było .Sąd był głuchy.Bardzo szybko zapadł Wyrok .Z poszkodowanej stałam się ofiarą ślepego systemu.Do chwili obecnej toczy się postępowanie ja ofiara chorego systemu mam zwrócić koszty około 5 tyś zł drugiej stronie.W Sądzie nie liczy się można mieć tonę dokumentów na swą obronę i tak zostaję się ofiarą.Co więcej nikt nie chce pomóc.Wielokrotnie zgłaszałam do Magazyny Ekspresu Reporterów oraz inntch Programów TV BEZ ECHA ODPOWIEDZI.

  20.03.2019 10:01
 • Stanisław (gość)

  Rysiu zycze szybkiego powrotu do zdrowia.Kolega z klasy szkolnej z Milicza.

  11.12.2018 22:34
 • Aneta grzybowyarbuzek (gość)

  Xd

  06.11.2018 21:58
 • Baryszagnieszka@gmail.com (gość)

  Rok temu zginęła moja córka jechała samochodem zginęła na torach ja do dzisiaj nic nie wiem jak to się stało POMOŻCIE

  04.09.2018 22:55
 • anna (gość)

  Przypuszczam że nikt mi na to nieodpowiednie prywatnie i niepomoże prywatnie tylko będzie też czekał na kasę by naglotnicze to przez telewizję? Wy nie macie tego nagłaśnIan przez reportaż a pomoc prywatnie.

  12.12.2017 23:00
 • Anna (gość)

  Jeśli naprawdę pomaganie w sprawach takich to proszę o telefon prywatnie a nie przez program nagłaśnIan. Kraków Anna. Telefon przypuszczam wam się wyświetla prywatnie niezareagujecie a nie życzę sobie nagłaśnIan Ian przez nagranie pomóżcie prywatnie . Bez telewizji.

  12.12.2017 22:59
 • anna (gość)

  Przypuszczam że nikt mi na to nieodpowiednie prywatnie i niepomoże prywatnie tylko będzie też czekał na kasę by naglotnicze to przez telewizję? Wy nie macie tego nagłaśnIan przez reportaż a pomoc prywatnie.

  12.12.2017 22:54
 • anna (gość)

  Pięknie pani mówi o bezpieczeństwie przemocy ja ją miałam prawie od dnia ślubu i policja była i moja i rozwod i próba zgody po 1000 razy nikt mi nie pomógł a krytykował uciekam sama w 2011 w lutym w nocy nieśmiałym gdzie córka wtedy miała swoje życie a ja już mieszkanie swoje zadłużone które w 2013 roku zlicytowal komornik nikt mi nie poszedł na rękę wtem się wspoluzaleznilam bo był alkoholikiem Dodzie nieprzyznajacy się dot ego a dawno mnie zdeptal nikt mi nie pomógł. Nikt mi nawet nie mówił o niebieskiej linii a poszłam do psychiatry i na Malborka Kraków do przytulanka ja teraz od 2014 roku mam mityngi i terapie. Jestem teraz na mieszkaniu treningowym które juz mi w lutym 2018 roku dnia 15 umowy rozwiązuje i niemal pomocy znikad. A na socjalne dopiero czekam w maju mają być listy oczekujących na mieszkanie. I znów niema pomocy ? Od lutego znów pod most ?

  12.12.2017 22:35
 • Tster (gość)

  Program gdzie publikuja tylko odpowiadajace im komentarze.!!!!!!moderatorki w swetrach nie spia....

  02.05.2017 21:47
 • xxx (gość)

  W dzisiejszych czasach kobieta jest traktowana przez sądy jak święta krowa w Indiach nieważne co się dzieje nieważne że prawo do opieki mają obydwoje rodziców równe zawsze przyznaje się je matce wiem coś o tym bo jestem w tej samej sytuacji a pół roku temu w mojej miejscowości 40-letni mężczyzna popełnił samobójstwo bo nie wytrzymał psychicznie tego wszystkiego LUDZIE DLA KOGO JEST TO PRAWO na sprawę rozwodową czeka się rok i z góry można wiedzieć że się ją przegra jest się traktowanym jak przestępca a taka jednana z drugą się śmieje człowiekowi w oczy żeruje na nim i na dzieciach więc jak to wytrzymać przed drzwiami sądów powinien stać kat kulka w łeb kobiecie dawać dzieci i sprawa rozwiązana oczywiście zdaję sobie sprawę że wiele kobiet też jest w trudnej sytuacji mają mężów pijaków nieudaczników

  30.04.2017 14:44
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.0 Głosów: 2

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×