Magazyn rolniczy

Wydanie specjalne, Polska 2022

Magazyn adresowany nie tylko do tych, którzy w bezpośredni sposób są związani z pracą w rolnictwie i mieszkają na wsi. Autorzy poruszają różnorodne tematy, odpowiadając na wiele pytań i zagadek.

 • Czas trwania: 12 minut, Gatunek: Magazyn rolniczy

Magazyn rolniczy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn adresowany nie tylko do tych, którzy w bezpośredni sposób są związani z pracą w rolnictwie i mieszkają na wsi. Autorzy poruszają wiele różnorodnych tematów, m.in.: czym różni się produkcja ekologicznej żywności od konwencjonalnej oraz jak produkuje się wędliny, sery, soki i przetwory. Program wyjaśnia mechanizmy tworzenia produktów - począwszy od uprawy, a skończywszy na finalnym wyrobie.

Dziennik informacyjny emitowany od poniedziałku do piątku. Przekazywane są w nim aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informuje także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem.

Komentarze

Skomentuj
 • rudnicki (gość)

  dopłaty do pomidorów 3371.12zl wzrosły o 796.1 zł dopłaty do do mo.tykowych np soja 685.7 spadek o38.68zl Dopłatą do motylkowych jest niższa niż wzrost dopłaty do pomidorów tak zależy państwu na produkcji białka .dopłatą do tytoniu ziemniaków .To chore to kompromitacja ministerstwa rolnictwa

  17.10.2021 10:09
 • luta.turowice@gmail.com (gość)

  Rolnicze Spółki Wodne

  16.03.2021 14:32
 • TadeuszLuta (gość)

  Proszę o informację na temat Rolniczych Spółek Wodnch. Wstępna informacja była w Państwa Codziennym Programie Rolniczym.

  16.03.2021 14:29
 • kicker (gość)

  he smieszny program

  29.10.2014 10:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×