Magazyn śledczy Anity Gargas

198, Polska 2021

Anita Gargas bada najskrytsze tajemnice władzy z różnych szczebli i ujawnia przypadki łamania prawa oraz nadużycia. Dociera do świadków zdarzeń i nieznanych wcześniej dokumentów.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn
 • Prowadzący: Anita Gargas

Magazyn śledczy Anity Gargas w telewizji

ZwińRozwiń
 • Czwartek 17.06.2021 23:05 Odcinek 199

  TVP 1

 • Sobota 19.06.2021 23:00 Odcinek 199

  TVP INFO

 • Niedziela 20.06.2021 05:28 Odcinek 199

  TVP INFO

 • Czwartek 24.06.2021 21:25 Odcinek 200

  TVP 1

 • Sobota 26.06.2021 23:00 Odcinek 200

  TVP INFO

 • Niedziela 27.06.2021 05:28 Odcinek 200

  TVP INFO

 • Czwartek 01.07.2021 21:25

  TVP 1

Multimedia

Prowadzący

 • Anita Gargas

Opis programu

ZwińRozwiń

Anita Gargas bada najskrytsze tajemnice władzy z różnych szczebli i ujawnia przypadki łamania prawa oraz nadużycia. Dziennikarka podąża tropem patologicznych układów na styku polityki i biznesu, zgłębia afery z pierwszych stron gazet oraz skandale o zasięgu lokalnym. Dociera do świadków zdarzeń i nieznanych wcześniej dokumentów.

Rodzinno - urzędniczy układ w Inowrocławiu. Prezydent Ryszard Brejza, jego syn, poseł PO Krzysztof Brejza i ratusz - w sojuszu kontrolującym kluczowe dziedziny życia w mieście. Jakich metod używa prezydent do walki z politycznymi oponentami? Czy zgody ratusza na absurdalne inwestycje są wynikiem błędów urzędniczych, czy celowym działaniem? Jak doszło do skandalicznej zabudowy historycznego Placu Klasztornego? W "Magazynie śledczym Anity Gargas" o Brejzolandzie, mieście, w którym od 15 lat władzę niepodzielnie sprawuje Ryszard Brejza

Komentarze

Skomentuj
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . obywatelu Hołownia za kogo cię uważam , to cię uważam , ale mózg to ty musisz mieć zniekształcony , i nie o tobie chciałem rozmawiać . Ekologiczny Ośrodek ekonomi Kultury i Sportu będzie potrzebował Autobusów do przewozu dzieciaków i młodzież , pomyślałem , pomyślałem , zauważ , iż zakupisz co najmniej dwa nowe Autokary do ich przewozu , przecież byś nie chciał aby Polskim dzieciom i młodzieży co się stało . Jeżeli ci zabraknie na Święta , na wczasy , Ośrodek zapewni ci pobyt i wyżywienie dla całej twojej rodziny , pamiętaj minimum dwa nowe Autokary do przewozu Polskich Dzieci i Młodzieży ,pamiętaj ,kolor będzie ustalony w niedługiej przyszłości .

  15.06.2021 10:16
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Rafale Trzaskowski po ostatnich pokazach twojej organizacji , widać wyrażnie kim ty jesteś i dla kogo ty będziesz grał , więc apeluje do wszystkich dzieciaków i młodzieży żeby nie zapisywały się do żadnego Campusaaaaaa który będzie opłacany przez hitlerowców z Niemiec . Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu będzie Polskim ośrodkiem kontrolowanym przez Polaków którzy nie plują na własny kraj , którzy nie srają na Polskie przedsiębiorstwa , fabryki , stocznie , kopalnie lub elektrownie , Wszystkie te organizacje upadną , już upada Biedroń , upadnie Hołownia , upadnie tusk , upadnie Trzaskowski ,upadnie Budka , nie będzie śladu po oszustach , po krętaczach i sprzedawczykach . Polacy nie będą sługusami i parobkami dla bogaczy , organizacji lub kryminalistów z Polski czy z zagranicy .Będziemy rywalizować na równych warunkach , pani Merkel , teraz macie kłopot , bo macie Pisiorów i musicie wymyślać kolejne prawa , ustawy ,regulacje aby niszczyć Polski kraj , bo macie to w naturze , Ruscy , Niemcy , ciągle musicie mieć parobków , lub nękać innych . Polskie dzieciaki i młodzież nie zapisujcie się do szemranych organizacji , będą was szantażować potem , to ludzie bez skrupułów . Pamiętajcie Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu nię będzie uczył jak srać do Wisły , nie będzie uczył jak mordować dzieci nienarodzone , nie będzie uczył jak wyzywać ludzi na pochodach , mówiąc ze jesteśmy w opozycji i mamy prawo , nie będziemy uczyć jak nie tolerować prezydenta wybranego w wolnych wyborach przez większość . Pamiętajcie Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu . 5 sierpnia 2021 .

  13.06.2021 15:48
 • Zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu .

  12.06.2021 11:42
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Z okazji dnia dziecka , życzę dużo radości , uśmiechu , kondycji fizycznej , ale bardzo dobrych ocen nie koniecznie , ale najważniejsze aby zdawać do następnej klasy . Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i sportu będzie służył wszystkim dzieciom , nawet tych z zagranicy , czy to z Niemiec , Kuby , Wenezueli czy Białorusi itp , które będą chciały przyjechać na kolonie i będą mogły spędzać miło czas w naszym pięknym kraju i poznawać go . Pamiętajcie , ekologia , ekonomia kultura i sport to słowa które budują Polskie Państwo , a jak coś wam się nie udaje to pomódlcie się do Boga , i zobaczycie że wam się uda lub spełni . 5 sierpnia 2021 .

  01.06.2021 09:04
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . W ostatnich dniach część polityków z organizacji krzywe lufy ,powiedzieli że blokowali fundusze na odbudowę Polski i całej Europy , z powodu możliwości wydawania pieniędzy na domy dla dzieci i młodzieży , bo pieniądze będą zmarnowane , bo Polskie dzieci i młodzież nie zasługują na domy dla nich , typu SPA dla dzieci i młodzieży ,bo to Trzaskowi ma prawo do Campusów Polskich pod niemieckim nadzorem . Tussk pokazywałeś się z córką i z wnuczką , co masz do powiedzenia tym córkom , synom i wnuczkom , dlaczego nie będą mieli już świąt , wakacji , wspólnych zdjęć , bo ich dziadkowie , babki , matki , ojcowie , zastali zamordowani przez ciebie , putina i merkel , co masz im do powiedzenia , zawsze jesteś taki wygadany , powiedz co masz im do powiedzenia , a tak po za tym dla mnie jesteś agentem w 100 procentach .

  30.05.2021 09:58
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Polskie Campusy pod Niemieckim Nadzorem dla Polskiej Młodzieży i Polskich Dzieci ,można by było pomyśleć że takie pomysł ma jakiś świr , przygłup ,czy wariat ale nie to człowiek zupełnie normalny , bo przecież jest Prezydentem Warszawy , wybrany w wolnych wyborach , przez wolnych Warszawiaków którzy nie są pod okupacją hitlerowską , a jednak Polskie dzieci będą pod Niemieckim nadzorem , pomysłodawcą tego pomysłu jest , jest jest jest oczywiście kto Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski . Ekolog , Ekonomista ,Społecznik od grochówki dla bezdomnych , wcześniej wypędzonych z kamienic , chce aby Polskie dzieci , młodzież była szkolona przez hitlerowców , Prezydent Warszawyyyyyyyyyyyyyyyyy . Rafałku Trzaskowski pomysł z likwidacją jednego pasa i pozostawienie tylko jednego pasa jest genialne , wiedząc że jesteś największym ekologiem na świecie , pomyślałem , jeśli mogę oczywiście , zaproponować ci abyś na tych pasach stawiał ULE z pszczołami , czyli drzewko ławka ul drzewko ławka ul i tak na przemian i będzie Warszawa miodem płynąca . Uwaga teraz , na tym jednym pasie dwa samochody obok siebie , ale ten z prawej na dwóch kołach prawych , a ten z lewej na dwóch kołach lewych , i będą mogli jechać aż do Berlina . Rafałku uważaj teraz ,jeżeli ten z prawej będzie jechał na prawych kołach a lewe koła oprze o prawe które są u góry samochodu który jedzie po lewej stronie pasa , to będą mogli jechać razem , z tym że jeden będzie mógł spać a drugi kierować , i na zmianę , oczywiście aż do Berlina . Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu , 5 sierpnia 2021 .

  28.05.2021 10:44
 • Zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam .brakujące 200. 000 dla dwuletniego chłopca na dokończenie operacji .

  22.05.2021 08:49
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu . Następne domy dla dzieciaków powstaną w gminach , Biskupiec ,Żukowa , Lipnica Murowana , Trzcianka , Żytnia , Katy Wrocławskie . Trzaskowski nie wystarczy kupić leżaki , postawić w centrum miasta zawołać młodych , kupić wiśni i pluć pestkami . Hołownia podziękowałeś ludziom którzy wpłacali ci na konto , ale teraz powiedz co ty zrobisz za te pieniądze dla społeczeństwa , bo na swięta nazbierałeś , płakać już nie musisz , Kaczyńskiego możesz już kochać ,paraliż ust już ci minął , co zrobisz za te miliony dla Polskiej Społeczności , bo chyba TVN nie zaniesiesz w zębach niemiecki sługusie .Każdy dom będzie się składać z części sportowej czyli , piłka można siatkówka koszykówka , tenis , tenis stołowy , zewnętrzny basen około 60 metrów kwadratowych , basen wewnętrzny i oczywiście rolki ,mój ulubiony sport . Liczba miejsc od 50 do100 w każdym z domów ,pobyty będą do 10 dni , z jednej szkoły ,przedszkola , domu dziecka za 10 złotych za dobę , to będzie taki odpoczynek dla młodych , jeżeli ktoś będzie chciał uciec z domu , będzie mógł przyjść do Ośrodka na kilka dni do 10 i przemyśleć swój problem za wiedzą rodziców .Będzie część dla turystów do 30 osób ale tylko z dziećmi i za opłatą 35 zł za dobę , które chcą zobaczyć jak się żyje w ośrodku . Od 5 sierpnia będzie można to wszystko po składać no i będzie wiadomo od czego się zacznie . Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu .

  18.05.2021 10:02
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Tussk musi mieć postawiony zarzut morderstwa 96 Polskich obywateli , w tym Polskiego Prezydenta. Tussk , Merkel , i Putin współpracowali razem w zamordowaniu Polskich obywateli w tym Polskiego Prezydenta .

  16.05.2021 17:16
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam .Pierwsze domy dla dzieciaków powstaną w gminach ,Otwock ,Mosina ,Oborniki , Stare Babice Mikołajki , Staszów . Każdy z domów ma za zadanie uczyć Ekologi , Ekonomi , Kultury , sportu , oczywiście jeśli potrzeby będą większe ,Ośrodek dostosuje się , nie będę opisywał więcej , bo Trzaskowski z Hitlerowcami z CDU będą papugować i będą wyprzedzać fakty .

  11.05.2021 08:13
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam. Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu . Nigdy dla niemieckim obozom dla Polskiej młodzieży , Trzaskowski nigdy .

  07.05.2021 19:17
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Czy ktoś miał nadzieję że krzywe lufy poprą plan odbudowy polski ,ludzie którzy współpracując z Merkel , Putinem zabijają 96 własnych obywateli w tym Prezydenta Polski będą za rozwojem Polski , czy ktoś miał taką nadzieję , teraz można zobaczyć czym kierują się krzywe lufy . Tussk , Merkel ,Putin chcieli zabić dwóch Kaczyńskich w tej katastrofie , ale jakimś cudem Bóg zadecydował inaczej ,bo by się nic nie wydało , krzywe lufy nadal pracują dla tych państw czyli Rosji i Niemiec , już teraz nawet się z tym nie kryją . Nie wiem dlaczego nasza ambasada , znajduje się w kraju gdzie po każdej wizycie niemieckiej damy Merkel u Putina wybucha jakaś wojna , ewidentnie niepokoje na świecie są prowokowane przez Putina i Merkel i organizacje unijne . Mam nadzieję że nasza Ambasada nie będzie się znajdować u morderców , i Ambasada morderców nie będzie się znajdować w Polsce . Krzywe lufy to żadni politycy to są zwykli bandziory i psychole , bo kto normalny pali meble we własnym domu , wszystkie te odnogi krzywych luf skończyły w rynsztoku i że młodzi zaczęli rozumieć że jak ktoś wystąpił tylko jeden raz przeciw swojemu krajowi , będzie to robił cały czas tak jak to robi TUUUUSSSSSSSSSSKKKKKKKK z krzywymi lufami .Pisowcy róbcie jak najwięcej dla tego kraju , bo ciemnoto peowca jest niewyobrażalna .

  05.05.2021 10:10
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu . Dla Aurelii na operacje brakującą kwotę 200 000 złotych .

  01.05.2021 19:05
 • Zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu . Jeden milion złotych na dom dziecka , który spalił się kilka dni temu , mieszkało tam około 35 dzieci .

  30.04.2021 08:16
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Witam wielką trójce , Putin Tussk Merkel .ludzie odpowiedzialni za zamordowanie Polskich obywateli w tym prezydenta Polskiego . Na waszych oczach powstaje piękny , nowoczesny i w pełni Demokratyczny kraj , który bedzie się rozwijał we wszystkich dziedzinach ale nie dzięki wam , kryminaliści i mam nadzieję że będziecie opisywani w książkach do historii że wy wielka trója zamordowaliście Polskich obywateli . Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu powstanie aby budować obiekty dla dzieci , które chcą się rozwijać w sporcie , modzie , dla tych co mają jakieś pomysły a nie mają pomieszczeń , sprzętu i maszyn bedzie im to wszystko udostępnione , dla grup od 3 do 5 osób , Więc Odkładajcie pieniądze a po 5 sierpnia będzie można wpłacić , na budowę wszystkich tych obiektów które sa tu opisywane , a mam przeczucie ,i wiarę że uda się zrealizować wszystkie te pomysły , a nawet więcej , i więcej aby gnojki mogli robić rzeczy ciekawe i przydatne dla innych ludzi , no i oczywiście sport , sport , sport .

  29.04.2021 12:25
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam. Ekologiczny Ośrodek Ekonomi i kultury i sportu , kiedy prezydent warszawy , Trzaskowski odda stadion Skra w dobre ręce czyli w ręce Ekologicznego Ośrodka Ekonomi Kultury i Sportu , aby zajął się stadionem , aby młodzież z rodzinami mogła korzystać ze stadionu . Trzaskowski czy ty nie możesz zrozumieć że ludzie potrzebują takich obiektów , szczególnie dla młodzieży .

  27.04.2021 08:45
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam . Kropiwnicki jeżeli okaże się ze jesteś bandytą i ukradłeś pieniądze na zakup 9 mieszkań , poniesiesz karę w takiej formie . że przekażesz te 9 mieszkań na Ekologiczny Ośrodek Ekonomi Kultury i Sportu i będziesz nosił koszulkę z napisem , jestem złodziejem należę do platformy obywatelskiej , to nie pójdziesz siedzieć , a dzieciaki będą miały na remont Skry .

  24.04.2021 13:50
 • Zawadzki marek z otwocka (gość)

  Witam Już działa

  21.04.2021 13:29
 • zawadzki marek z otwocka (gość)

  witam . odblokój mi gnoju , telefon

  21.04.2021 09:58
 • Zawadzki marek z otwocka (gość)

  witam . Do Tmobile telefon jest doładowany , proszę mi odblokować telefon .

  20.04.2021 19:15
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.0 Głosów: 5

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×