Makłowicz w drodze

Czerniowce, Polska

Robert Makłowicz udaje się do wioski, w której nigdy wcześniej nie gościł przybysz z Europy. Miejscowi pieką dla niego prosiaka na ruszcie i urządzają przyjęcie z muzyką. Kolejnym przystankiem w podroży jest kompleks świątynny Angkor Wat,

 • Gatunek: Magazyn kulinarny

Makłowicz w drodze w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program Roberta Makłowicza, który proponuje widzom zwiedzanie świata poprzez pryzmat kulinariów. Cykl ukazuje związki kuchni z kulturą i historią odwiedzanych regionów, odkrywa lokalne tradycje oraz miejscowe specjały i osadza je w kontekście historii małych ojczyzn.

Robert Makłowicz udaje się do wioski, w której nigdy wcześniej nie gościł przybysz z Europy. Miejscowi pieką dla niego prosiaka na ruszcie i urządzają huczne przyjęcie z muzyką. Kolejnym przystankiem w podroży jest kompleks świątynny Angkor Wat, jedna z największych atrakcji turystycznych Azji. Obok niej znajduje się miasto Siem Reap, w którym można kupić pieczone pająki i larwy. Robert wybiera bakłażany po khmersku z ryżem i smażony makaron. Ponadto gotuje wieprzowinę z imbirem po kambodżańsku.

Komentarze

Skomentuj
 • Łukasz (gość)

  A gdzie można zobaczyć ten z UKRAINY?

  25.04.2021 18:47
 • Greg (gość)

  Właśnie oglądam ten program na Food Network. Odcinek jest o Kambodży, nie o Ukrainie. Powyższy opis dotyczy zupełnie innego odcinka.

  20.11.2020 11:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×