Mamma Mia!

Mamma Mia!, Polska 2023

Konkretna mama, tata weterynarz, dwójka żywiołowych chłopców, do tego psy i koty - ekspresyjna rodzinna mieszanka. Do rodziny pełnej żywiołów zawita elegancka teściowa Halina, z gracją, ale i jedynie słusznym własnym zdaniem.

  • Gatunek: Rozrywka

Mamma Mia! w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 22.12.2023 01:50 Odcinek 1

    TTV

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Konkretna mama, tata weterynarz, dwójka żywiołowych chłopców, do tego psy i koty - ekspresyjna rodzinna mieszanka. Do rodziny pełnej żywiołów zawita elegancka teściowa Halina, z gracją, ale i jedynie słusznym własnym zdaniem. Halina poczuje się jak na kolejce górskiej, gdzie względne porozumienie zapewniają akceptacja, akceptacja i jeszcze raz akceptacja.

Mówi się, że mama zawsze wie lepiej. A do jakich wniosków dojdą bohaterowie nowego programu "Mamma mia"? W każdym odcinku poznamy parę, która przez kilka dni będzie gościć w swoim domu teściową. Wizyta starszej pani niczym nie będzie odbiegać od normy, którą wszyscy znamy z życia, jak i z dowcipów o teściowych. Ile mają one wspólnego z prawdą? Odpowiedź już wiosną na antenie TTV! Kilkudniowe spotkanie obu stron sprawdzi i przetestuje relacje łączące rodziny ze swoimi teściowymi. Czy porady i cenne wskazówki ze strony "mamusi" sprawdzą się? Jak znaleźć równowagę, by każda ze stron czuła się komfortowo? W tym programie przekonamy się czy z rodziną naprawdę wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu. Konkretna mama, tata weterynarz, żywiołowa dwójka chłopców, do tego psy i koty - iście ekspresyjna, rodzinna mieszanka. Jak w rodzinie pełnej żywiołów odnajdzie się elegancka teściowa Halina? Na pewno z gracją, ale i jedynie słusznym zdaniem… swoim. W pierwszym odcinku Mamma Mia! babcia poczuje się jak na kolejce górskiej, w której względne porozumienie zapewnia akceptacja, akceptacja i jeszcze raz akceptacja.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×