Maria Czubaszek idzie pod nóż

Polska 2012

Program pokazuje nieemitowane do tej pory materiały z pobytu Marii Czubaszek w klinice dr. Marka Szczyta, chirurga plastycznego. Dziennikarka w obecności kamer poddaje się zabiegom upiększającym.

 • Gatunek: Lifestyle

Maria Czubaszek idzie pod nóż w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program pokazuje nieemitowane do tej pory materiały z pobytu Marii Czubaszek w klinice dr. Marka Szczyta, chirurga plastycznego znanego z programu "Sekrety chirurgii". Bez tabu, hipokryzji, na przekór opinii publicznej, dziennikarka w obecności kamer poddaje się zabiegom upiększającym. Z poczuciem humoru i dystansem do swojego wyglądu opowiada o obawach związanych z narkozą i chirurgicznym skalpelem.

W programie "Maria Czubaszek idzie pod nóż" pokażemy nieemitowane dotąd materiały z pobytu Pani Marii Czubaszek w klinice Dr. Szczyta, którego znacie z programu "Sekrety chirurgii". "Zawsze miałam nienachalną urodę, ale teraz wyglądam jak purchawka", wyznaje Maria Czubaszek i kładzie się pod skalpel, żeby zoperować i podnieść powieki. Bez tabu, hipokryzji, na przekór opinii publicznej, dziennikarka w obecności naszych kamer poddała się zabiegom upiększającym. Pani Maria z poczuciem humoru i ogromnym dystansem do swojego wyglądu opowiedziała o swoich obawach związanych z narkozą i chirurgicznym skalpelem. Dlaczego Pani Maria chodziła przez kilka tygodni w okularach słonecznych, czy wciąż nie lubi zerkać do lusterka i dlaczego czuje się jak bohaterka z bajki o "Czerwonym Kapturku"? Odpowiedzi poznacie w programie "Maria Czubaszek idzie pod nóż".

Komentarze

Skomentuj
 • On TV (gość)

  Pani Maria jest niezwykła i niesamowita! Wielkie brawa!!!

  07.06.2013 20:38
 • walerian (gość)

  zrobili tym skalpelem co mogli i tyle

  07.06.2013 18:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×