MasterChef - najlepsi z najlepszych

MasterChef - najlepsi z najlepszych, Polska 2017

Wydanie specjalne, w którym w rywalizacji kulinarnej biorą udział najlepsi uczestnicy "MasterChef" oraz "MasterChef Junior". Zwycięzcy przeznaczą wygrane na cele charytatywne.

 • Gatunek: Reality show

MasterChef - najlepsi z najlepszych w telewizji

ZwińRozwiń
 • Czwartek 16.06.2022 11:25

  Food Network

 • Powtórka

  Sobota 18.02.2017 14:50

  TVN

 • HIT Dnia

  Niedziela 12.02.2017 20:00

  TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Pięć drużyn złożonych z najlepszych uczestników programów "MasterChef" oraz "MasterChef Junior" bierze udział w rywalizacji kulinarnej, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran ocenią nie tylko smak potraw i ich przygotowanie, ale również pracę zespołową. W omawianiu przygotowanych deserów jury wesprze Małgosia Kocińska, najmłodsza uczestniczka pierwszej edycji "MasterChef Junior".

W kuchni MasterChefa znowu zawrzało! Powrócili do niej uczestnicy VI edycji MasterChefa oraz zdolne dzieciaki z I i II edycji MasterChefa Juniora, aby połączyć swoje siły i stoczyć kulinarną walkę na szczytny cel. Kucharze zostaną podzieleni na cztery 5-osobowe drużyny i zmierzą się w przygotowanych przez jury w składzie: Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran zadaniach. Jurorzy nie mają zamiaru ich oszczędzać, natomiast oczekują zachęcających talerzy z pysznymi daniami wytrawnymi oraz rozpływającymi się w ustach deserami. Sprawdzą również ich pracę pod presją czasu w kulinarnej sztafecie - wyciskanie soku z pomidorów, ubijanie kotletów, tarcie marchewki, robienie jajek w koszulce. Drużyny będą musiały wykazać się współpracą i szybkością. Ta drużyna, która najlepiej poradzi sobie we wszystkich zadaniach przygotowanych przez jurorów, wygra czek o wartości 25 000 zł, który będzie mogła przekazać na wybrany przez siebie cel charytatywny. Jest o co walczyć, a zatem do boju drużyny!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 2.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×