MasterChef - najlepsi z najlepszych

MasterChef - najlepsi z najlepszych, Polska 2018

Uczestnicy VI edycji "MasterChefa" oraz dzieci z I i II edycji "MasterChefa Juniora" zostaną podzieleni na cztery pięcioosobowe drużyny i zmierzą się w przygotowanych przez jury zadaniach.

 • Gatunek: Reality show

MasterChef - najlepsi z najlepszych w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 21.06.2022 10:55

  Food Network

 • Poniedziałek 05.04.2021 15:40

  Food Network

 • Powtórka

  Niedziela 04.03.2018 13:15

  TVN

 • HIT Dnia

  Niedziela 25.02.2018 20:00

  TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Uczestnicy VI edycji "MasterChefa" oraz dzieci z I i II edycji "MasterChefa Juniora" łączą siły, by stoczyć kulinarną walkę o szczytny cel. Kucharze zostaną podzieleni na cztery pięcioosobowe drużyny i zmierzą się w przygotowanych przez jury zadaniach. Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran nie mają zamiaru ich oszczędzać, oczekując pysznych dań i rozpływających się w ustach deserów. Sprawdzą również ich pracę pod presją czasu w kulinarnej sztafecie. Drużyny będą musiały wykazać się współpracą i szybkością.

W kuchni MasterChefa znowu zawrzało! Powrócili do niej uczestnicy VI edycji MasterChefa oraz zdolne dzieciaki z I i II edycji MasterChefa Juniora, aby połączyć swoje siły i stoczyć kulinarną walkę na szczytny cel. Kucharze zostaną podzieleni na cztery 5-osobowe drużyny i zmierzą się w przygotowanych przez jury w składzie: Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran zadaniach. Jurorzy nie mają zamiaru ich oszczędzać, natomiast oczekują zachęcających talerzy z pysznymi daniami wytrawnymi oraz rozpływającymi się w ustach deserami. Sprawdzą również ich pracę pod presją czasu w kulinarnej sztafecie - wyciskanie soku z pomidorów, ubijanie kotletów, tarcie marchewki, robienie jajek w koszulce. Drużyny będą musiały wykazać się współpracą i szybkością. Ta drużyna, która najlepiej poradzi sobie we wszystkich zadaniach przygotowanych przez jurorów, wygra czek o wartości 25 000 zł, który będzie mogła przekazać na wybrany przez siebie cel charytatywny. Jest o co walczyć, a zatem do boju drużyny!

Komentarze

Skomentuj
 • Dawid Piróg (gość)

  Kto wygra 5 edycję masterchefa?

  10.05.2020 21:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×