Mastercjef: Gordon Ramsay

Masterchef US, USA 2010

Już tylko sześciu kucharzy amatorów walczy o tytuł "Mistrza kuchni USA". W tym odcinku czeka ich kolejne trudne zadanie.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Rozrywka

Mastercjef: Gordon Ramsay w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 09.11.2012 19:30 Odcinek 10

    TLC

Opis programu

ZwińRozwiń

Program przedstawia poszukiwania najbardziej utalentowanych kucharzy amatorów w Stanach Zjednoczonych. Wyłonieni podczas eliminacji uczestnicy konkursu zostaną zaproszeni do Los Angeles. W każdym z odcinków będą mieli godzinę na przygotowanie autorskich dań. Jury, w skład którego wchodzą: Gordon Ramsay, Graham Elliot i Joe Bastianich, oceni ich starania. Do kolejnych etapów przejdą tylko najlepsi. Na zwycięzcę czekają nagroda pieniężna w wysokości 250 tysięcy dolarów, kontrakt na publikację książki kucharskiej i tytuł "Mistrza kuchni USA".

Nowa seria "Mistrz Kuchni: Gordon Ramsay" to poszukiwania najbardziej utalentowanych kucharzy amatorów w całych Stanach Zjednoczonych. Wyłonieni podczas eliminacji kucharze zostaną zaproszeni do Los Angeles, gdzie pochwalą się swoimi umiejętnościami. W jury zasiądą same gwiazdy sztuki kulinarnej: Gordon Ramsay, Graham Elliot i Joe Bastianich. W każdym z odcinków uczestnicy konkursu będą mieli godzinę na przygotowanie autorskich dań. Do kolejnych etapów przejdą tylko najlepsi. Reszta zostanie odesłana do domu. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 250 tysięcy dolarów, kontrakt na publikację książki kucharskiej i tytuł "Mistrza kuchni USA".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×