Męski typ

Rafał Sonik, Polska 2010

Gościem będzie Rafał Sonik, motocyklista startujący na quadach w rajdach terenowych, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro, jeden ze współzałożycieli Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców.

 • Gatunek: Talk show

Męski typ w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 24.07.2019 01:50 Odcinek 8 (Sezon 2)

  Metro

 • Czwartek 25.07.2019 02:00 Odcinek 9 (Sezon 2)

  Metro

 • Środa 31.07.2019 01:30 Odcinek 1

  Metro

 • Czwartek 01.08.2019 02:00 Odcinek 2

  Metro

 • Środa 07.08.2019 01:35 Odcinek 3

  Metro

 • Czwartek 08.08.2019 01:55 Odcinek 4

  Metro

Opis programu

ZwińRozwiń

Agnieszka Cegielska rozmawia ze znanymi mężczyznami ze świata sportu, polityki, biznesu i sztuki, którzy wprowadzają ją w swój świat. Goście opowiadają o sukcesach i porażkach, o tym, jakie przeciwności losu musieli pokonać, żeby osiągnąć cele.

Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe przygotowanie do każdego spotkania pozwoli wejść głębiej w historię. Wypijemy wspólnie kawę, przejdziemy się po mieście, porozmawiamy, by dowiedzieć się, co sprawiło, że nasz bohater jest wyjątkowy. Każdy rozmówca Agnieszki Cegielskiej będzie inny, ale łączyć ich będzie jedno: pokażą jaką drogę trzeba przejść, ile poczynić wyrzeczeń i poświęceń, aby zostać zauważonym. "Męski typ" to też świadectwo tego, że człowiek sukcesu pozostaje po prostu człowiekiem - mężem, ojcem, kolegą. Dowcipnym, szczęśliwym, czasem złym, zniecierpliwionym, a bywa, że nieszczęśliwym...

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×