Metamorfozy Doroty Szelągowskiej

Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, Polska 2017

Salon można zaaranżować na klika sposobów. W tym odcinku Dorota pokazuje dwa skrajnie różne projekty i dwa sposoby na zaplanowanie przestrzeni.

  • Gatunek: Magazyn poradnikowy
  • Prowadzący: Dorota Szelągowska

Metamorfozy Doroty Szelągowskiej w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Dorota Szelągowska

Opis programu

ZwińRozwiń

Salon to miejsce wielofunkcyjne, często połączone z kuchnią i jadalnią. Pomieszczenie można zaaranżować na klika sposobów. W tym odcinku Dorota pokazuje dwa skrajnie różne projekty i dwa sposoby na zaplanowanie przestrzeni. Pierwsza metamorfoza to dowód na to, że nawet w mieszkaniu w bloku można stworzyć wnętrze rodem z domku na wsi. Druga propozycja skierowana jest do odważniejszych osób, a główną rolę odgrywają marmur i złoto.

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska pokazuje jak łatwo można zamienić każde wnętrze we wnętrze swoich marzeń. W każdym odcinku zabiera się za jedno pomieszczenie, przedstawiając jego dwie wersje stylistyczne, a co najważniejsze - robi to bez remontu. Tym razem nie będzie współpracowała z właścicielami mieszkań czy domów. Na pierwszym planie jest pomieszczenie: sypialnia, salon czy pokój dziecka, które potrzebują metamorfozy. Są bez charakteru, bez wyrazu, zagracone lub po prostu brzydkie. Dorota pokaże, że widoczna zmiana wystroju nie wymaga za każdym razem totalnej demolki. Wystarczy dobry pomysł, kilka dekoratorskich patentów i zapał do realizacji. W każdym odcinku Dorota pokaże dwie stylizacje tego samego wnętrza. Zaprosi także do swojego warsztatu, gdzie krok po kroku pokaże jak samodzielne wykonać dekoracje czy przerobić meble. Odwiedzi też sklep, galerię czy rzemieślnika i pokaże nam swoje miejsca, w których inspiruje się, robi zakupy i zasięga rady specjalistów. Doradzi jak dobrać tapetę, farby, tkaniny, profesjonalnie tapicerować itp. - "łup" z takiej wyprawy znajdzie się w aranżacji. Salon to miejsce wielofunkcyjne, często połączone z kuchnią i jadalnią. Każdy salon można zaaranżować na klika sposobów. Zarówno stylistycznie, jak i funkcjonalnie. W tym odcinku Dorota pokaże dwie skrajnie różne stylizacje i dwa sposoby na zaplanowanie przestrzeni. Metamorfoza nr 1 to dowód na to, że nawet w mieszkaniu w bloku można stworzyć wnętrze rodem z domku na wsi. Biele, pastele, kwiaty i rożne wzory. To wszystko tworzy salon dla tych, którzy marzą o przytulnym i jasnym wnętrzu. Metamorfoza nr 2 to propozycja dla bardziej odważnych osób. Główni bohaterowie to marmur i złoto. Do tego głęboka szarość i powrót naturalnej zieleni. To wszystko zobaczycie w odcinku "Metamorfoz Doroty Szelągowskiej"!"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×