Miasto kobiet

Miasto kobiet, Polska 2022

W kolejnym odcinku prowadzące program m.in. rozmawiają z Katarzyną Miller, autorką i współautorką wielu bestsellerowych poradników, na temat różnych relacji między matkami i córkami.

 • Gatunek: Talk show
 • Prowadzący: Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska, Olga Legosz

Miasto kobiet w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Marzena Rogalska
 • Aleksandra Kwaśniewska
 • Olga Legosz

Opis programu

ZwińRozwiń

Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz rozmawiają z Katarzyną Miller, autorką i współautorką wielu bestsellerowych poradników. Kobiety poruszają temat różnych relacji między matkami i córkami. Katarzyna Kraus, która prowadzi w mediach społecznościowych profil "Z prawem jej do twarzy", opowiada o tym, jak pomóc kobietom, które nie są przygotowane na rozwód. Natomiast Dominika Gwit i Joanna Chmura porozmawiają o dystansie do siebie i świata.

Pierwszą gościnią Marzeny Rogalskiej, Aleksandry Kwaśniewskiej i Olgi Legosz w 7. odcinku "Miasta Kobiet" będzie Katarzyna Miller, autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników. W książce pt. "Być córką i nie zwariować" razem z Anna Bimer odsłania prawdę o różnych relacjach matek i córek. Rozmawiają o tym, jak związek z matką rzutuje na życie córki - czasem je buduje, czasem utrudnia, a czasem wręcz niszczy. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego mamy przenoszą swoje traumy na córki, jak budować tę więź żeby nie była toksyczna i jak będąc ofiarą takiej sytuacji sobie samej pomóc. Z radczynią prawną, Katarzyną Kraus, prowadzącą w mediach społecznościowych profil "Z prawem jej do twarzy", porozmawiamy o tym, jak pomóc kobietom, które nie są przygotowane na rozwód. Z Dominiką Gwit, aktorką teatralną i telewizyjną oraz dziennikarką, i psycholożką Joanną Chmurą, poruszymy temat dystansu do siebie i świata. Dominika zdradzi, jak wypracowała w sobie dystans, będąc osobą z nadwagą i pod nieustannym ostrzałem mediów w kontekście wyglądu. Czy było to trudne i ile ją to kosztowało? Z kolei Joanna Chmura opowie nam o tym, do czego potrzebny jest nam dystans, co dzięki niemu zyskamy i czy jesteśmy w stanie się go nauczyć. W programie zobaczymy też Patrycję Jerzykowską, młodą mamę, która została freeganką. Oldze Legosz pokaże, jak można wyżywić rodzinę, znajdując jedzenie po prostu na śmietnikach.

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Drażni mnie ta Ane Piżl.

  17.01.2023 20:48
 • jewka (gość)

  Co to za tematy,czy można nam siwieć? Trzeba farbować włosy.Bzdura,kto ci każe czy zebrania. Jeszcze powiedzcie że to wina pisu albo Tuska. ...

  27.11.2022 23:02
 • jewka (gość)

  4 letnia dziewczynka chce być chłopcem....no nie mogę tego słuchać!!!!Ja będąc już dorosłą kobietą chciałam być przez 1 dzień facetem....co to znaczy?

  15.11.2022 21:05
 • jurak (gość)

  "...moje ciało jest częścią mnie.."a druga część. ..???

  11.11.2022 12:42
 • jurek (gość)

  Kto to jest na zdjęciu?Mężczyzna,kobieta...???

  20.10.2022 18:20
 • Ja (gość)

  Znowu powtórka, ile można.

  11.09.2022 21:34
 • Ja (gość)

  Ile razy można oglądać te powtórki? to takie nudne. Mało tematów? Program był fajny w poprzednich edycjach, najlepszy z Panią Wellman.

  30.05.2022 18:38
 • Oglądajaca (gość)

  Ekstra wywiad dot. m.in. rozdzielności majątkowej! Z niecierpliwością czekam na książka pełną porad prawnych dla kobiety pracującej w domu <3

  23.01.2022 13:33
 • Brrr (gość)

  Kto ubiera tą jedną, masakra i jeszcze te okulary. Teraz ją widzę, koszmar.

  14.11.2021 23:05
 • gość (gość)

  Porusza mnie fakt , że to nudny program ❗

  03.10.2021 09:33

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×