Miasto małp

Dark Days in Monkey City, 0

Wyludniona Polonnaruwa stała się domem dla dużej liczby małp. Kamera śledzi życie dwóch rywalizujących ze sobą grup. Klan ze świątyni rządzi miastem, ale wewnętrzne spory osłabiają ich pozycję.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Zwierzęta

Miasto małp w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Polonnaruwa na Sri Lance to zabytkowa miejscowość, która w starożytności była stolicą państwa i rezydencją królewską. Obecnie wyludnione miasto stało się domem dla dużej liczby małp. Kamera śledzi burzliwe życie dwóch rywalizujących ze sobą grup. Jedna z nich zajmuje najlepszy teren, o który toczą się nieustanne boje. Małpy z Polonnaruwy to charyzmatyczne ssaki naczelne, które zostały objęte specjalnym programem badawczym przez Instytut Smithsona.

Nowa seria, przedstawiająca ukryte życie w wyludnionym mieście Polonnaruwa w Sri Lance. Ta piękna, zabytkowa miejscowość, która w starożytności była stolicą państwa i rezydencją królewską, obecnie jest domem dla ogromnej liczby małp. Przyjrzymy się bliżej burzliwym losom dwóch rywalizujących ze sobą grup naczelnych. Jedna z nich zajmuje najlepszy teren w mieście, o który małpy toczą nieustanne boje. Będziemy świadkami zażartych walk, oszustw, zdrad i zwycięstw, a także poruszających historii miłości. Małpy z Polonnaruwy to charyzmatyczne ssaki naczelne, które zostały objęte przez Instytut Smithsona specjalnym programem badawczym. Zapraszamy na ten trzymający w napięciu dokument, który odsłania tajemnice tych zadziwiających zwierząt.

Komentarze

Skomentuj
  • Wielbicielka (gość)

    Czarne Pazury i Klan z Świątyni.

    02.04.2011 13:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×