Miłość, przyjaźń, muzyka, czyli 20 lat grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polska 2012

Reportaż o historii WOŚP to opowieść Jerzego Owsiaka i przyjaciół fundacji, którzy wspominają najwspanialsze chwile związane akcją.

  • Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Reportaż

Miłość, przyjaźń, muzyka, czyli 20 lat grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Jerzy Owsiak Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Reportaż o historii WOŚP to opowieść Jerzego Owsiaka i przyjaciół fundacji, którzy wspominają najwspanialsze chwile związane akcją. O swoich doświadczeniach opowiedzieli m.in: prezydent Bronisław Komorowski z małżonką, byli prezydenci: Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa, prof. Bohdan Maruszewski, prof. Alicja Chybicka, Walter Chełstowski, Mariusz Walter, Artur Barciś i Agata Młynarska.

Reportaż o historii WOŚP to opowieść Jurka Owsiaka i wielu przyjaciół fundacji, którzy wracają pamięcią do najwspanialszych chwil związanych z czerwonym serduszkiem. O swoich doświadczeniach, emocjach i przeżyciach opowiedzieli m.in: prezydenci Bronisław Komorowski z małżonką, byli prezydenci: Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa, prof. Bohdan Maruszewski, prof. Alicja Chybicka, Walter Chełstowski, Mariusz Walter, Artur Barciś, Agata Młynarska i wielu innych. Reportaż opowiada nie tylko o historii jednej fundacji, ale o historii milionów Polaków, którzy wiernie grają z Orkiestrą od 20 lat. Warto zobaczyć, jak się przez ten czas zmieniliśmy, na lepsze. Część 1 reportażu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×