Miss Polonia - koronacja

Polska 2013

Transmisja koncertu finałowego konkursu Miss Polonia 2012. Dziewczyny reprezentujące różne regiony Polski będą walczyć o tytuł najpiękniejszej. Miss Polonia 2012 zostanie wybrana przez widzów.

  • Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Transmisja

Miss Polonia - koronacja w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Maciej Sobociński Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Transmisja koncertu finałowego konkursu Miss Polonia 2012. Dziewczyny reprezentujące różne regiony Polski będą walczyć o tytuł najpiękniejszej. Miss Polonia 2012 zostanie wybrana przez widzów, którzy w SMS-owym głosowaniu wskażą tę, która zyska ich największe uznanie. Miss Polonia to najstarszy i najbardziej prestiżowy polski konkurs piękności. Od lat transmitowany przez telewizyjną Dwójkę finał będzie dynamicznym widowiskiem w nowoczesny sposób prezentującym kobiecą urodę, osobowość i wdzięk.

Piękne finalistki, reprezentujące różne regiony Polski walczą o tytuł najpiękniejszej. Miss Polonia 2012 zostanie wybrana przez widzów Programu 2, którzy w głosowaniu SMS - owym wybiorą tę, która zyska ich największą sympatię i uznanie. Miss Polonia to najstarszy i najbardziej prestiżowy polski konkurs piękności. W tym roku zapowiada się kolejne dynamiczne widowisko, zrealizowne z rozmachem i gwarantujące wielkie emocje. Prowadzenie: Edyta Herbuś i Maciej Kurzajewski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×