Miss Polski 2019

Miss Polski 2019, Polska 2019

Relacja z odbywającej się w Katowicach gali finałowej trzydziestej edycji konkursu piękności Miss Polski 2019. Dwadzieścia cztery najpiękniejsze Polki stają do walki o tytuł i koronę oraz nagrody.

 • Gatunek: Rozrywka
 • Prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz

Miss Polski 2019 w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Niedziela 08.12.2019 20:00

  Polsat

Multimedia

Prowadzący

 • Paulina Sykut-Jeżyna
 • Krzysztof Ibisz

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z odbywającej się w Katowicach gali finałowej trzydziestej edycji konkursu piękności Miss Polski 2019. Dwadzieścia cztery najpiękniejsze Polki stają do walki o tytuł i koronę oraz nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. Zwyciężczyni będzie mogła także reprezentować Polskę w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Jubileuszową galę prowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. W koncercie wezmą udział polskie gwiazdy muzyczne: Kombii, Grzegorz Hyży i Sylwia Grzeszczak.

Gala finałowa, wieńcząca 30. edycję narodowego konkursu piękności zbliża się wielkimi krokami. Już 8 grudnia br. 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Gospodarzem koncertu finałowego, stanowiącego część "Festiwalu Piękna 2019", będzie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, a sama gala odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jubileuszową galę poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. W koncercie wezmą udział polskie gwiazdy muzyczne: Kombii, Grzegorz Hyży i Sylwia Grzeszczak. Finalistki Miss Polski 2019 oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Na transmisję z jubileuszowej gali Miss Polski i finał konkursu Miss Polski 2019 zapraszany do Telewizji Polsat.

Komentarze

Skomentuj
 • Fanox (gość)

  Ok

  08.12.2019 12:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×