Miss Supranational 2019

Miss Supranational 2019, Polska 2019

Relacja z finału jedenastej edycji międzynarodowego konkursu Miss Supranational. O tytuł najpiękniejszej kobiety świata kandydatki walczyć będą na Śląsku. Polskę reprezentuje Kamila Świerc.

  • Gatunek: Rozrywka

Miss Supranational 2019 w telewizji

ZwińRozwiń
  • HIT Dnia

    Piątek 06.12.2019 20:05

    Polsat

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z finału jedenastej edycji międzynarodowego konkursu Miss Supranational. O tytuł najpiękniejszej kobiety świata kandydatki walczyć będą na Śląsku. Gala ma miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a imprezę uświetnią występami: Doda, Alice Merton i Mikolas Josef. Zwyciężczyni konkursu otrzyma nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów. Polskę reprezentuje Kamila Świerc, która została Miss Polski 2017.

Już 6 grudnia w Telewizji POLSAT zobaczymy finał międzynarodowego konkursu Miss Supranational. To już 11 edycja jednego z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów piękności i jedynego, który odbywa się w Polsce. W tym roku, po raz pierwszy, o tytuł najpiękniejszej kobiety świata kandydatki walczyć będą na Śląsku. Gala Miss Supranational 2019 odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. O koronę Miss Supranational 2019 ubiegać się będzie około 80 dziewcząt. Zwyciężczyni konkursu otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów. Polskę reprezentować będzie Kamila Świerc, która zdobyła została Miss Polski 2017. Koncert finałowy Miss Supranational 2019 uświetnią swoim występem: Doda, Alice Merton, Mikolas Josef. Tegoroczna edycja Miss Supranational będzie transmitowana do ponad 140 krajów na całym świecie. Na żywo na antenie Telewizji POLSAT!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×