Mister Supranational 2018

Mister Supranational 2018, Polska 2018

Relacja z trzeciej edycji konkursu Mister Supranational, który odbędzie się w Krynicy-Zdroju. W gali weźmie udział blisko czterdziestu ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata.

  • Gatunek: Rozrywka

Mister Supranational 2018 w telewizji

ZwińRozwiń
  • HIT Dnia

    Niedziela 16.12.2018 20:05

    Polsat

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z trzeciej edycji konkursu Mister Supranational, który odbędzie się w Krynicy-Zdroju. W imprezie weźmie udział blisko czterdziestu ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata. Panowie będą walczyć nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody. Finaliści zaprezentują się w eleganckich garniturach, kolekcji casualowej oraz w spodenkach plażowych. Polskę reprezentuje Jakub Kucner. Galę prowadzą: Ola Jordan, Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez.

Podczas Festiwalu Piękna 2018 w Krynicy Zdroju odbędzie się trzecia edycja międzynarodowego konkursu Mister Supranational. Weźmie w nim udział blisko 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata. Panowie będą walczyć nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy USD. Nasz kraj reprezentuje Mister Polski 2017 Jakub Kucner, model i trener personalny, który wcześniej w konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera. Finaliści konkursu Mister Supranational 2018 zaprezentują się w eleganckich garniturach, kolekcji casualowej oraz w spodenkach plażowych. Ich występy oceni jury w składzie: nowo wybrana Miss Supranational 2018 i zeszłoroczny zwycięzca konkursu, Gabriel Correa oraz inne gwiazdy. Galę finałową Mister Supranational 2018 uświetnią swoim występem: Natalia Szroeder i Monika Urlik. Zobaczymy też taneczne show, do którego choreografię przygotowuje tancerz Tomasz Barański. Koncert poprowadzą: Ola Jordan, tancerka i jurorka "Dancing With the Stars. Tanic z Gwiazdami" w Polsacie, aktorka Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez, białoruski prezenter telewizyjny i fan konkursów piękności.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×