Mister Supranational 2019

Mister Supranational 2019, Polska 2019

Relacja z czwartej edycji międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational. W wyborach weźmie udział ponad 40 kandydatów z różnych zakątków świata. Polskę reprezentuje Tomasz Zarzycki.

  • Gatunek: Rozrywka
  • Prowadzący: Davina Reeves, Sandra Kubicka

Mister Supranational 2019 w telewizji

ZwińRozwiń
  • HIT Dnia

    Sobota 07.12.2019 16:15

    Polsat

Multimedia

Prowadzący

  • Davina Reeves
  • Sandra Kubicka

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z czwartej edycji międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational. W odbywających się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach wyborach weźmie udział ponad 40 kandydatów z różnych zakątków świata. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów. Polskę reprezentuje Tomasz Zarzycki, zdobywca tytułu Mister Polski 2018. Galę poprowadzą: Davina Reeves i Sandra Kubicka, a swoim występem uświetnią - Barbara Kurdej-Szatan oraz Cleo.

Już 7 grudnia w Telewizji POLSAT zobaczymy czwartą edycję międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational. W tym roku gala odbywa się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W tym roku w wyborach Mister Supranational weźmie udział ponad 40 kandydatów z różnych zakątków świata. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy USD. Polskę reprezentuje Tomasz Zarzycki, zdobywca tytułu Mister Polski 2018. Galę finałową Mister Supranational 2019 poprowadzą dwie, wyjątkowe kobiety - Davina Reeves i Sandra Kubicka, a uświetnią swoim występem - Basia Kurdej-Szatan oraz Cleo.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×