Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia

Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia, Polska 2021

Modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i Koronką do Miłosierdzia Bożego wierni wypraszają łaski dla siebie i świata, zgodnie z obietnicą Jezusa daną św. Faustynie.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Program religijny
  • Reżyseria: Karol Smulski

Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Karol Smulski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

"Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj się w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je; wzywaj jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz. 1572)". Modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i Koronką do Miłosierdzia Bożego wypraszamy łaski dla siebie i świata, zgodnie z obietnicą Jezusa daną św. Faustynie: "W godzinie tej uprosisz wszystko dla siebie i dla innych, jeżeli to będzie zgodne z wolą Bożą i jeżeli modlitwa będzie ufna, wytrwała i połączona z aktami miłosierdzia względem bliźnich".

"Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj się cała w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je; wzywaj jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz. 1572)". Modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i Koronką do Miłosierdzia Bożego wypraszamy łaski dla siebie i całego świata, zgodnie z obietnicą Jezusa daną św. Faustynie: "W godzinie tej uprosisz wszystko dla siebie i dla innych, jeżeli to będzie zgodne z wolą Bożą i jeżeli nasza modlitwa będzie ufna, wytrwała i połączona z aktami miłosierdzia względem bliźnich".

Komentarze

Skomentuj
  • witkacy123 (gość)

    Przed laty pani M. Rodowicz publicznie (w skeczu imitującym ramówkę Radia Maryja) zakpiła z Radia Maryja (m.in. nazywając je "radio maryla", oraz z Koronki do Miłosierdzia Bożego nazywając Ją "program dla dentystów". Czy ta osoba odszczekała te i podobne epitety?

    30.12.2018 14:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×