Mój przewodnik po…

Mój przewodnik po…, Polska

Program to zestawienie informacji na temat wakacyjnych destynacji. Każdy odcinek opowie o innym kraju i będzie podzielony. Autorzy przedstawią propozycje, co i kiedy warto odwiedzić w danym kraju.

 • Gatunek: Turystyka

Mój przewodnik po… w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program to zestawienie informacji na temat wakacyjnych destynacji. Każdy odcinek opowie o innym kraju i będzie podzielony na 10 "rozdziałów". Autorzy przedstawią propozycje, co i kiedy warto odwiedzić w danym kraju. Wśród punktów NAJ znajdą się między innymi: "Najlepsza restauracja", "Najciekawsze miejsce na selfie", "Najprostszy przepis", "Najfajniejszy sklep" i "Najbardziej malownicza miejscówka filmowa". Przewodnikiem będzie Justyna Nagłowska. Odwiedzi kilkanaście krajów i wskaże, co i gdzie zjeść, z kim się spotkać i jak zwiedzać.

W programie MÓJ PRZEWODNIK PO… złamiemy stereotypy i pokażemy nowe oblicze popularnych turystycznych destynacji. Justyna odwiedzi między innymi Macedonię. Pozna tam lokalnych blogerów, odwiedzi kultowe sklepy i kafejki, skosztuje macedońskiej kuchni, a także zobaczy miejsca, w których widok zapiera dech w piersiach. Justyna udowodni, że ten kraj można bowiem zwiedzać na wiele sposobów. Pokażemy wam jakich.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×