Moje disco, moje wszystko

MIG, Polska 2023

Program ukazuje historie największych gwiazd disco polo. Nie zabraknie także najlepszej muzyki, przy której ludzie bawią się na każdej dyskotece albo podczas imprezy domowej.

  • Gatunek: Program muzyczny
  • Prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna

Moje disco, moje wszystko w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Paulina Sykut-Jeżyna

Opis programu

ZwińRozwiń

Program ukazuje historie największych gwiazd disco polo. Widzowie dowiedzą się m.in., jakie były początki drogi artystycznej, jak powstawały największe przeboje, co motywuje muzyków do pracy, gdzie szukają natchnienia do tworzenia nowych utworów, które później śpiewają rzesze fanów. Nie zabraknie także najlepszej muzyki, przy której ludzie bawią się na każdej dyskotece albo podczas imprezy domowej.

W tym programie poznamy historie największych gwiazd disco polo. Jakie były ich początki, jak powstawały największe przeboje, co motywuje ich do pracy, gdzie szukają natchnienia do tworzenia nowych wyjątkowych utworów, które śpiewają rzesze fanów, a teledyski do nich oglądają miliony? O tym wszystkim powiedzą podczas rozmowy z prowadzącą ten program - Pauliną Sykut-Jeżyną, gwiazdą Telewizji Polsat! Jeśli disco polo, to nie może zabraknąć tego co najważniejsze, czyli najlepszej muzyki, przy której ludzie bawią się na każdej dyskotece czy domówce. Swoje przeboje wykonają najwięksi z największych.

Komentarze

Skomentuj
  • Czubis penis ® (gość)

    Moje dysko moje wszystko, ale najlepsze mojej babki pizdzisko 😍😍

    15.04.2023 17:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×