Msza święta z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach

Transmisja Mszy Świętej z w Łagiewnikach, Polska 2022

Transmisja mszy świętej celebrowanej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. W sanktuarium znajdują się obraz Jezusa Miłosiernego oraz grób św. Faustyny.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Transmisja

Msza święta z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 04.12.2022 07:00

  TVP 1

 • Niedziela 11.12.2022 07:00

  TVP 1

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Transmisja mszy świętej celebrowanej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach, które jest częścią kompleksu kościelno-klasztornego zwanego Józefowem. Świątynię wzniesiono w latach 1889-1893 według projektów Karola Zaremby, z fundacji Aleksandra Lubomirskiego. Od lat 40. XX wieku sanktuarium jest celem pielgrzymek wiernych, którzy mogą zobaczyć obraz Jezusa Miłosiernego oraz odwiedzić grób św. Faustyny.

Transmisja mszy świętej celebrowanej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach, które jest częścią kompleksu kościelno-klasztornego zwanego Józefowem. Świątynię wzniesiono w latach 1889-1893 według projektów Karola Zaremby, z fundacji Aleksandra Lubomirskiego. Od lat 40. XX wieku sanktuarium jest celem pielgrzymek wiernych, którzy mogą zobaczyć obraz Jezusa Miłosiernego oraz odwiedzić grób św. Faustyny.

Komentarze

Skomentuj
 • Darkooo (gość)

  BoŻe proszę Cię zmiłuj się nad nimi wszystkimi...

  19.11.2022 20:48
 • Tomek (gość)

  Czemu za moje pieniądze w telewizji publicznej puszczane są msze. Jestem osobą niewierzącą w biblijne bzdury, mam do tego prawo. Czemu TVP propaguje zbrodniczą organizację jaką jest kościół rzymskokatolicki. Kościół od zawsze był zamieszany,a nawet często był prowodyrem ludobójstwa. Ostatni raz podczas II wojny światowej Watykan wspierał Hitlera. Historia kościoła katolickiego to 2000 lat morderstw. Kilka milionów ludzi straciło życie przez kościół, inkwizycja, polowania na czarownice. Duchowni od wieków pokazują ile w nich człowieczeństwa i dobroci nawołując do nienawiści i gwałcąc dzieci. Biblia to okrutna księga stworzona przez chorych głupich ludzi dla jeszcze głupszych ludzi by ich kontrolować. Czy chcemy uczyć dzieci o bogu który by mu udowodnić wiarę karze Abrahamowi zajebać własnego syna. Bóg mu kazał zarżnąć syna jak owce. Albo historia Hioba któremu łaskawy bóg zabił rodzinę, zabrał majątek i zdrowie. Zresztą mówimy o wyimaginowanym stworzeniu które by ludzie stali się lepsi zesłał na ziemię swojego syna. Którego ludzie zajebali w bestialski sposób, później z imieniem tego zajebanego żyda na ustach ludzie wymordowali miliony innych ludzi. To nie ma sensu, logiki. Jak można wierzyć w wiarę morderstwa, w wiarę pedofilów. Gdzie w historii kościoła dobroć, czynienie dobra? Może ta dobroć kościoła to wyprawy krzyżowe dzięki którym muzułmanie nienawidzą chrześcijan i wymyślili dżihad, może ta dobroć objawiła się chrześcijanom którzy wycięli w pień cywilizacje prekolumbijskie. Może ta dobroć kościoła to wspomaganie żołnierzy hitlerowskich, ci na klamrach pasów dumnie nosili napis Gott mit uns, Bóg z nami. A może dobroć kościoła i jego ludzi to te biedne tysiące dzieciaczków w Kanadzie co były przez duchownych molestowane, maltretowane i na końcu zamordowane i zakopane pod płotem. To czyny ludzi wierzących w te brednie są wyznacznikiem religii i jej wpływu na glob. Jak do tej pory chrześcijaństwo zabiło więcej ludzi niż wszystkie zarazy razem wzięte. Gratuluję wyznawcom religii nienawiści.

  06.11.2022 06:13
 • Niewierny Tomasz (gość)

  Czekam aż odnajdzie się ktoś w Polsce odważny i zrobi film o Janie Pawle II, tylko taki prawdziwy. O jego otoczeniu. O sprawie Bernarda Prince'a który to był w Kanadzie ścigany listem za pedofilię a w Watykanie który nie ma umowy ekstradycyjnej papa uczynił go nuncjuszem. Byli kolegami z czasów seminarium. O kilku pedofilach których Jan Paweł II uczynił kardynałami jak Groer czy McCarrick, o wzorze do naśladowania jak papież nazwał Maciela Degolado. Taki to wzór co gwałcił kleryków, dzieci i kobiety a nawet własne dzieci. Ulubiony utwór papieżaka barka też jest dziełem pedofila. Wnioski mogą być tylko jedne Wojtyła stał na czele mafii pedofilskiej, on nie tylko wiedział on wspierał, ukrywał, pomagał pedofilom. Kolejny wniosek skoro tak się zachowywał sam musiał też mieć we łbie mocno popierdolone i prawdopodobnie też był pedofilem, pierdolonym dzieciojebcą. Fajne macie świętości, nie ma co.

  10.09.2022 06:36
 • Kardynał (gość)

  Ty DANIZNA kurwo z Pigalaka chuje ci zaszkodziły szmaty ty jebana w pysk modlić sie mozesz cwelizno za siebie i za te kurwy katolickie co sie nazywają KSIĘŻMI takie same zjeby są jak ty parszywy dewiancie .zamknij pizde wyleniały kondonie .ZROZUMIANO padlino kościelna

  28.08.2022 07:14
 • Bogiem ja (gość)

  Ty ,,danizna ,, modluć się kurwino katolicka to mozesz zaxsiebie i za tych pedryli co dobierają sie do dziecie szmato ty jebana w ryj ZROZUMIANO betonie jebant !!!!!!!!!!!!!

  17.07.2022 07:51
 • danizna@gmail.com (gość)

  Za tych ludzi nieszczęśliwych należy się tylko gorąco modlić. Szatan mocno ich trzyma w szponach nienawiści . Takiego języka używa człowiek opętany. Boże nie opuszczaj i uwolnij od złych mocy , tych ludzi.

  17.07.2022 06:07
 • Tomek (gość)

  Boże Miłosierdzie dla watykańskich kurw oznacza rytualne dotykanie kutasem dzieci. Tego typu praktyki jak gwałcenie dzieci były i są propagowane przez duchownych. Najwięcej w dziedzinie promowania dzieciojebców uczynił Polak Jan Paweł II. Swoich kolegów ruchających dzieci zawzięcie bronił i nagradzał. Dla przykładu Hans Herman Groer. Rozmowa z Wojtyłą wyglądała chyba tak. Siema Janek wiesz że wyjebałem w tyłek już dwa tysiące chłopców. Hans no co ty powiesz, jesteś super jebaką dziecięcym. W nagrodę uczynię cię kardynałem. Albo taki Cesaero Gabarian, twórca ulubionej piosenki papy barka, też lubił zamoczyc kutasa w dziecku. Wielu kolegów naszego papy zasłynęło z pierdolenia dzieci. Człowiek który wie i propaguje takie rzeczy sam na bank brał w tym udział. Taki to swięty patron dzieciojebców. A teraz jeszcze wasz przywódca duchowy popiera Putina. Hitlera też Watykan wspierał. Taka to ta wasza religia. Pies was jebał katolicy, jesteście najgorszą zarazą jaka dotknęła tą planetę. Pierdoleni debile i zwyrodnialcy

  08.05.2022 08:19
 • Admi (gość)

  Ten przecwelony szmaciarz juz sie uruchomił bedzie pierdolił kurwisko jebane o Bożym miłosierdziu sam pedał jebany nie wie co plecie pedofil skurwiały tak kurwy zjeby tłuką przyjebom ze popełniają grzech kundle jebane a sami kurwiny zyją jak te opasłe świnie w dobrobycie kurwy pedofilskie nie znają co to praca tylko kasa ich interesuje eminecje jebane chuj wam w te mordy spasione Ksieża to szczurzyska tegon świata wypierdalać do watykanu kanalio ty wonnnn od Polski a te ludziska pojebane stoją i sluchają jak świnia grzmotu same jebane chlop conkurwom się pracować nie chce tylko na oszustwie żyć pedofilskie środowisko rozjebac trzeba to wszystko razem z tym chujem wrednym RYDZYKIEM KURWY JEBANE ARCYBISKUP CWEL JEBANY WODA ŚWIECONA TY SZMATO NIE WIESZ CO GADASZ IBTE PAZURY WYCIĄGA CHUJ WIE GDZIE PARÓWA CWELONA

  24.04.2022 11:10
 • jas fasola (gość)

  Osiemgwiazdnaniebie jesteś debilem do nieskończonosci szkoda mi ciebie

  24.04.2022 10:55
 • Zupa (gość)

  Ufam tobie że żyje Lech Kaczyński i Maryla Kaczyńska

  18.04.2022 13:23
 • Osiemgwiazdnaniebie (gość)

  Dziś kurwy i pedały w sukienkach będą znów pierdolić bzdury by staruchy ich dalej utrzymywały. Tego pierdolenia bzdur nie ma końca bo kurwy i pedały się tak uwłaszczyły że są nietykalni. Nietykalni są bo głupie dziady w tym kraju cały czas napędzają interes niby w imię wiary. Kurwa ludzie zacznijcie czytać. Przeczytajcie Biblię. Każdy kto przeczyta będzie wiedział że kościół katolicki z wiarą nie ma nic wspólnego. Jebać katolików bo to zwykłe niedouczone cymbały. Kurwą w rządzie i w kościele zależy na głupich masach. Debilom można wciskać kit i doić ich z kasy. Debil jest debilem sam nie myśli bo nie umie i daje się jebać wszystkim do okoła. A katabasy to uwielbiają bo kasę za nic mają i jeszcze debile im usługują.

  20.03.2022 06:08
 • Osiemgwiazdnaniebie (gość)

  Dziś msza o pierdoleniu dzieci przez księży. O tym jak Paetz, Wesołowski i prałat Jankowski wkładali kutasy w tyłki małych chłopców. Oczywiście przy poklasku i pełnej ochronie dziada zboczonego Karola Wojtyły. On tez lubił ruchać dzieci tylko nikt go oficjalnie za kutasa nie złapał. Obrzydliwość w kościele nie ma granic. Banda kurw i pedałów. Jebac ich siekierami.

  27.02.2022 07:36
 • katolik (gość)

  twoja inteligencja i twoja interpretacja mówi sama za siebie jaki z CIEBIE DEBIL DO SZEŚCIANU bo człowiek inteligentny i mający choć trochę oleju w głowie nigdy by nie obrażał innych w sprawie swoich poglądów. Z z tego wynika że jesteś j.w.

  09.02.2022 17:47
 • Osiemgwiazdnaniebie (gość)

  Ludzie ale wy macie najebane we łbach. Stare i głupie dziady czy wy do chuja czytać nie umiecie? Weźcie sobie waszą świętą księgę i przeczytajcie. To co robi kościół katolicki jest sprzeczne z biblią i nie ma nic wspólnego z Bogiem. KK to organizacja o charakterze zbrodniczym przypomnę że tylko w ciągu ostatniego stulecia kościół wspierał hitlerowskie Niemcy, pomagał przerzucać zbrodniarzy wojennych do Ameryki Łacińskiej. Kościół prał pieniądze mafii, księża zgwałcili dziesiątki tysięcy dzieci. Taki jeden Hans Herman Groer którego zresztą Wojtyła uczynił kardynałem był oskarżany o 2000 gwałtów na chłopcach. A Maciel Degolado którego św Jan Paweł II nazwał wzorem do naśladowania gwałcił kleryków, kobiety, dzieci nawet własne. Wojtyła wiedział, ukrywał i jest współ winny tych obrzydliwości. Jak wy możecie chodzić do tej bandy, modlić się do nich. Może do Hitlera też się pomódlcie, każdy niemiecki żołnierz miał na klamrze pasa napis Gott mit uns - Bóg z nami. Oni mordowali ze wsparciem kościoła katolickiego w imię Boga. Weźcie debile młotkiem pierdolnijcie się w durne łby i włączcie myślenie. I wypierdalać z tym katolickim gównem z przestrzeni publicznej. Obrażacie moje uczucia i intelekt. Jak można się kurwa modlić i wspierać oprawców. Pies was w mordy jebał

  23.01.2022 07:27
 • Bożena (gość)

  Dziś _- 2.01. 2022 - Mszę św. celebrował i homilię (wspaniałą) ks. Krzysztof Kowal, proboszcz z Piły

  02.01.2022 16:21
 • EwKa (gość)

  Czy mogę prosić o nazwisko Ojca, który odprawial dziś Mszę św. o 7? Homilia była ważna! I wspaniała. Dziękuję!

  02.01.2022 08:07
 • Gość (gość)

  Po przeczytaniu takiego komentarza wyjętego z jakiegoś dołka, zdałem sobie sprawę że ów osoba nie przestrzega regulaminu. Nie znalazłem też opcji zgłoszenia jej do moderatora, a to świadczy o tym, że twórcy tegoż portalu zezwalają na szerzenie tego typu treści. A więc poczuwam się do odpowiedzialności przekazać wszystkim znajomym aby omijali ten portal ze względu na prowadzenie nieczystych praktyk..

  01.01.2022 15:16
 • Niewierny Tomasz (gość)

  Dziś podczas mszy z dupy. Kardynał kapciowy nie pamiętam Dziwisz będzie opowiadał jak to ułatwiał spotkania dzieciojebców z największym Polakiem milionlecia patronem pedofilów Janem Pawłem II. Papieżak znany był z uwielbienia i dotykania dzieci, otaczał się ludźmi którzy kochali się z dziećmi. Nawet ulubiony utwór papieżaka Barka był dziełem księdza dzieciojeba. Papieżaku Karolaku ile wyruchałeś dzieciaków.

  05.12.2021 07:50
 • Trutnieimrowki (gość)

  Krokodyle lzy

  21.11.2021 07:50
 • Joanna Żurek (gość)

  Jak się nazywa ksiądz, który odprawia mszę teraz 31.10.21 godz7.00. ? Niech mu Pan Bóg Błogosławi!

  31.10.2021 07:38
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.3 Głosów: 3

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×