Muzyka według Glassa, świat według Reggia

Polska 2005

Impresja filmowa z pobytu Philipa Glassa i Godfreya Reggio w Poznaniu, w czasie Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta. Wypowiedzi kompozytora i reżysera uzupełnia prezentacja miasta.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Reportaż

Muzyka według Glassa, świat według Reggia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Impresja filmowa z pobytu Philipa Glassa i Godfreya Reggio w Poznaniu, w czasie Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta. Program zbudowany jest z wypowiedzi kompozytora i reżysera trylogii "Qatsi", której projekcja odbyła się w trzy kolejne wieczory na Dachu Starego Browaru w Poznaniu. Wypowiedzi przetykane są impresjami z prób i wieczornych projekcji, do których grał Philip Glass i jego zespół. Uzupełnia je prezentacja Poznania i jego mieszkańców, zrealizowana w stylu znanym z filmów Reggia - "Koyaanisqatsi", "Powaqqatsi" i "Naqoyqatsi".

Impresja filmowa z pobytu Philipa Glassa i Godfreya Reggio w Poznaniu, w czasie Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta. Program zbudowany jest z wypowiedzi kompozytora i reżysera trylogii "Qatsi", której projekcja odbyła się w trzy kolejne wieczory na Dachu Starego Browaru w Poznaniu. Wypowiedzi przetykane są impresjami z prób i wieczornych projekcji, do których na żywo grał Philip Glass i jego zespół. Są to także impresje z Poznania, prezentujące zarówno miasto, jak i ludzi, zrealizowane w stylu znanym z filmów Reggia - "Koyaanisqatsi", "Powaqqatsi" i "Naqoyqatsi".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×