Na zdrowie

Na zdrowie, Polska 2015

W każdym odcinku dietetyk zaproponuje produkty i potrawy dobre dla zdrowia, a kucharz przedstawi własne propozycje dań, wychodząc z założenia, że jedzenie powinno być smaczne.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Magazyn medyczny

Na zdrowie w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Alicja Kłopotek Scenariusz
  • Barbara Nawrocka Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Program omawia powszechne problemy zdrowotne, m.in. nadwagę, alergie i problemy z cerą. W każdym odcinku dietetyk zaproponuje produkty i potrawy dobre dla zdrowia, a kucharz przedstawi własne propozycje dań, wychodząc z założenia, że jedzenie powinno być smaczne. Powstaną dwie wersje potrawy. Na koniec okaże się, że zalecenia dietetyka nie są takie straszne, a kucharz nie jest tak niefrasobliwy, jak się z pozoru wydaje.

Każdy odcinek programu to pojedynek pomiędzy dietetyczką (Anna Jelonek) a kucharzem (Dawid Budzich) o ciało (i duszę) zaproszonego gościa. W kolejnych wydaniach będzie prezentowny inny zestaw problemów: nadmierna tusza, reakcje alergiczne, kłopoty z cerą, itp. Ale jedno będzie wspólne: dietetyczka zaproponuje kuchnię, produkty i potrawy radykalnie dietetyczne, a kucharz wręcz przeciwnie. On postępuje w myśl założenia, że skoro mi smakuje i sprawia przyjemność, to oznacza, że jest dla mnie dobre. W finale sporu okaże się, że ani dietetyczka taka straszna, ani kucharz taki niefrasobliwy. Powstaną dwie wersje potrawy: jedna dla tych, którzy muszą, druga dla tych, którzy lubią.

Komentarze

Skomentuj
  • Bielicka (gość)

    Program bardzo dobry. Mam uczulenie na słońce i bardzo mnie zainteresowały podane przepisy, tylko nie wiem dokładnie ile było octu jabłkowego . Dobrze jakby te przepsy były podane na stronie

    29.08.2009 16:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×