Nabożeństwo ewangelickie w Sosnowcu

2021

Nabożeństwo ewangelickie w Sosnowcu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Nabożeństwo ewangelickie przybliży wszystkim tradycję religijną Kościoła ewangelickiego w Polsce. Ukaże specyfikę nabożeństwa luterańskiego oraz pozwoli uczestniczyć w niedzielnym wydarzeniu modlitewnym. Przyjrzymy się temu, jak księża i wyznawcy Kościoła ewangelickiego radzą sobie w czasie pandemii z różnymi ograniczeniami. Dzięki transmisji nabożeństwa wierni Kościoła ewangelicko - augsburskiego będą mieli możliwość uczestnictwa w modlitwie z domu. Parafia ewangelicka w Sosnowcu co tydzień gromadzi wielu ewangelików, chcących spotkać się z Bogiem i Jego Słowem.

Komentarze

Skomentuj
  • Małgorzata (gość)

    Też tak uważam, zwłaszcza iż jestem innego wyznania ale nadal poszukuję Boga Żywego.. Właśnie w tej liturgii przyciąga mnie prostota a jednocześnie głębia w uwielbieniu Boga jak i dziękczynieniu Mu słowami wprost z serca!! Dziękuję bardzo za tę możliwość poznania....

    14.03.2021 17:49
  • Marianpasieka073@gmail.com (gość)

    Bardzo dobra okazja aby wyznawcy kosciola katolickiego oraz innych wyznan poznali liturgie nabozenstwa ewangelickiego, a przede wszystkim. posluchali zywego SLOWA BOZEGO.

    14.03.2021 15:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×