Nabożeństwo w Kościele baptystów w Białymstoku

Polska 2011

Kościół Chrześcijan Baptystów zaprasza na nabożeństwo. Odbędzie się ono w zborze białostockim, jednym z najstarszych zborów tego Kościoła w Polsce.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Relacja

Nabożeństwo w Kościele baptystów w Białymstoku w telewizji

ZwińRozwiń
  • Wtorek 12.04.2011 12:45

    TVP 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Kościół Chrześcijan Baptystów zaprasza na nabożeństwo. Odbędzie się ono w zborze białostockim, jednym z najstarszych zborów tego Kościoła w Polsce. Pastor Marcin Górnicki poprowadzi zgromadzenie i wygłosi kazanie.

Jak co roku Kościół Chrześcijan Baptystów zaprasza do swego kościoła na nabożeństwo. Odbędzie się ono w zborze białostockim, jednym z najstarszych zborów tego Kościoła w Polsce. Tradycyjny, bo tak można określić, zbór w ostatnich latach przeszedł dość głębokie przemiany wewnętrzne i bogatszy o nowe doświadczenia powtórnie zaprasza telewizję. Pastor Marcin Górnicki poprowadzi zgromadzenie i wygłosi kazanie: Ewangelia jest mocą Bożą. Na podstawie wieloletnich doświadczeń możemy mieć nadzieję, że widzowie znów usłyszą coś bardzo interesującego i poruszającego. Jak zwykle - niestety dla wielu - znów będzie zaskoczeniem liturgia nabożeństwa, a właściwie jej brak, bowiem tradycją całego Kościoła Baptystycznego jest indywidualny zborowy porządek nabożeństw.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×