Nadziani rodzice

Too Posh To Parent, Wielka Brytania 2016

, dokument, Kraj: Wielka Brytania, ,Dokument przedstawia, w jaki sposób zamożni rodzice wydają pieniądze na wychowywanie swoich dzieci. "Outsourcing rodzicielski", czyli wykonywanie obowiązków rodziców przez inne osoby, stał się wielkim biznesem. Od nauczycieli etykiety po profesjonalnych trenerów uczących korzystania z nocnika, którzy gwarantują wyniki w ciągu 3 dni - rodzice nigdy nie mieli tylu ekspertów do wyboru. Jeśli oczywiście mogą sobie na nich pozwolić. Wiele osób uważa, że usługi wsparcia rodzicielskiego są koniecznością współczesnego życia. Inni sądzą, że jest to po prostu efekt lenistwa rodziców. Program zbada ten kontrowersyjny i polaryzujący opinię publiczną temat, przyglądając się osobom, które świadczą usługi wparcia rodzicielskiego dla bardzo bogatych oraz rodzinom, które z nich korzystają.

  • Gatunek: Real tv
  • Reżyseria: Nick Poyntz

Nadziani rodzice w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Nick Poyntz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Od lekcji etykiety po profesjonalnych trenerów personalnych, którzy gwarantują wyniki w ciągu trzech dni. Program opowiada o osobach świadczących specjalistyczne usługi opieki nad dziećmi i bogatych rodzinach, które mogą sobie na nie pozwolić.

dokument, Kraj: Wielka Brytania, Rok:Dokument przedstawia, w jaki sposób zamożni rodzice wydają pieniądze na wychowywanie swoich dzieci. "Outsourcing rodzicielski", czyli wykonywane obowiązków rodziców przez inne osoby, stał się wielkim biznesem. Od nauczycieli etykiety po profesjonalnych trenerów uczących korzystania z nocnika, którzy gwarantują wyniki w ciągu 3 dni - współcześni rodzice nigdy nie mieli tylu ekspertów do wyboru. Jeśli oczywiście mogą sobie na nich pozwolić. Wiele osób uważa, że usługi wsparcia rodzicielskiego są koniecznością współczesnego życia. Inni sądzą, że jest to po prostu efekt lenistwa rodziców. Program zbada ten kontrowersyjny i polaryzujący opinię publiczną temat, przyglądając się osobom, które świadczą usługi wparcia rodzicielskiego dla bardzo bogatych oraz rodzinom, które z nich korzystają.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×