Najlepszy z najlepszych

Super finał, Polska 2005

Teleturniej edukacyjny, w którym ośmiu uczestników gra systemem pucharowym (przegrywający z każdej pary odpada), aż do wielkiego finału: spotkania zwycięzców I i II edycji.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Teleturniej
  • Prowadzący: Olaf Lubaszenko

Najlepszy z najlepszych w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

Twórcy

  • Konrad Smuga Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Zawodnicy biorący udział w zabawie to zdobywcy największych nagród w konkursach emitowanych w ostatnich latach na antenach polskich stacji telewizyjnych. Ośmiu uczestników gra systemem pucharowym (przegrywający z każdej pary odpada), aż do wielkiego finału, w którym spotkają się zwycięzcy I i II edycji. Najlepszy zawodnik otrzymuje nagrodę w wysokości 100 tys. zł. Każdy odcinek składa się z dwóch rund po 10 pytań z wiedzy ogólnej. Zawodnicy rozpoczynają grę z kapitałem 100 punktów, wygrywa ten, kto będzie miał ich najwięcej.

"Najlepszy z najlepszych" to teleturniej o charakterze edukacyjnym, którego gospodarzem jest znany i lubiany aktor Olaf Lubaszenko. Zawodnicy biorący w nim udział to laureaci i zdobywcy największych nagród w teleturniejach emitowanych w ostatnich latach na antenach polskich stacji telewizyjnych. Wyróżniają się dużą wiedzą i inteligencją. W swoich środowiskach stają się bohaterami, a ich twarze rozpoznawane są w całym kraju.Teleturniej ten daje im możliwość ponownego sprawdzenia się. Kto okaże się najlepszym spośród ośmiu zawodników, których zobaczymy w tym programie? Zawodnicy, po wylosowaniu par, grają systemem pucharowym (przegrywający z każdej pary odpada) i tak aż do Wielkiego Finału, w którym spotkają się: zwycięzca z I edycji ze zwycięzcą edycji II. Najlepszy zawodnik otrzymuje nagrodę główną w wysokości 100 tys. zł. Każdy odcinek składa się z dwóch rund, a w każdej rundzie jest 10 pytań z wiedzy ogólnej o różnym stopniu trudności. Zawodnicy rozpoczynają grę z kapitałem 100 punktów, wygrywa ten kto będzie miał największą liczbę punktów. Ogromna wiedza zawodników, wielkie emocje, gorący doping 150-cio osobowej publiczności i urok gospodarza programu tworzą niezapomniany klimat tego teleturnieju.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×