Narodziny pandy

A Panda is Born, 0

Opowieść o dwóch pandach, które starają się o potomstwo. W programie zostanie też przedstawiona 30-letnia historia hodowli pand wielkich w jednym z ogrodów zoologicznych.

 • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Zwierzęta

Narodziny pandy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Niewiele zwierząt na świecie tak urzekło i oczarowało człowieka jak pandy wielkie. To jednocześnie jedne z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Dokument przedstawia kolejne etapy specjalnego programu hodowli pand wielkich, który jest realizowany w ogrodzie zoologicznym Smithsonian National Zoo. Pracownicy i weterynarze zoo przeżyli już trzy zakończone niepowodzeniem okresy godowe samicy pandy Mei Xiang i jej towarzysza Tian Tiana.

Niewiele zwierząt na świecie tak urzekło i oczarowało człowieka jak pandy wielkie. To jednocześnie jedne z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Dokument "Narodziny pandy" przedstawia kolejne etapy specjalnego programu hodowli pand wielkich, który jest realizowany w ogrodzie zoologicznym Smithsonian National Zoo. Pracownicy i weterynarze zoo przeżyli już trzy zakończone niepowodzeniem okresy godowe samicy pandy Mei Xiang i jej towarzysza Tian Tiana. W programie zobaczymy narodziny małej pandy, po raz pierwszy pokazane na antenie Animal Planet.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×