Nasi w blasku Oskarów

Polska 2005

Relacja z Festiwalu Filmu Polskiego w Los Angeles. Polscy laureaci "Oskarów": Zbigniew Ryczyński, Janusz Kamiński i Jan A.P. Kaczmarek opowiadają o drodze do najwyższych zaszczytów.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Reportaż

Nasi w blasku Oskarów w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Wiesław Dąbrowski Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z Festiwalu Filmu Polskiego w Los Angeles. Tegoroczny 6th Polish Film Festival w Los Angeles odbywał się w magicznej scenerii w nowoczesnym budynku Gildii Reżyserów Amerykańskich. Prezentację dorobku polskiej kinematografii uświetnili obecnością polscy laureaci "Oskarów": Zbigniew Ryczyński, Janusz Kamiński i Jan A.P. Kaczmarek, którzy opowiadają o swojej drodze do najwyższych zaszczytów w światowej kinematografii.

Relacja z Festiwalu Filmu Polskiego w Los Angeles. Tegoroczny - 6th Polish Film Festival w Los Angeles odbywał się w magicznej hollywoodzkiej scenerii w nowoczesnym budynku Gildy Reżyserów Amerykańskich. Prezentację dorobku polskiej kinematografii dobarwiali swym udziałem polscy laureaci "Oskarów" - Zbigniew Ryczyński, Janusz Kamiński i Jan .R. Kaczmarek. W filmie laureaci opowiadają historie swoich dróg do najwyższych zaszczytów w światowej kinematografii

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×