Nastolatki rządzą... kasą

Nastolatki rządzą... kasą, Polska 2023

Mieczysław, Monika i ich syn Kamil mieszkają w Warszawie. Nastolatek wydaje kieszonkowe na markowe ubrania. Rodzice chcą, aby syn przekonał się, z jakimi wydatkami rodzina musi się codziennie mierzyć.

 • Gatunek: Real tv

Nastolatki rządzą... kasą w telewizji

ZwińRozwiń
 • Jutro 15:50 Odcinek 1

  TVN

 • Sobota 10.06.2023 15:50 Odcinek 2

  TVN

 • Sobota 17.06.2023 15:50 Odcinek 3

  TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W tym odcinku rodzinnym budżetem będzie zarządzał Kamil, syn Mieczysława i Moniki. Czternastolatek uczy się w ósmej klasie szkoły podstawowej, jest fanem rapu i gier komputerowych. Kieszonkowe najchętniej przeznacza na markowe ubrania. Rodzice uważają, że synowi zdarza się prosić o zbyt drogie prezenty i chcą aby zobaczył, z jakimi wydatkami muszą się mierzyć na co dzień. Kamil sądzi, że doskonale poradzi sobie z kontrolowaniem kosztów życia całej rodziny.

A co, gdyby to nastolatek przejął władzę nad domowym budżetem? W tym programie młodzi ludzie z całej Polski na miesiąc przejmują władzę nad rodzinnymi finansami. W centrum Warszawy mieszkają elektryk Mieczysław, pracująca w biurze podróży Monika i ich syn Kamil. 14-latek uczy się w 8. klasie szkoły podstawowej, jest fanem rapu i gier komputerowych. Swoje kieszonkowe wydaje najchętniej na markowe ubrania - niedawno marzył o butach za 6 000 złotych. Mieczysław i Monika uważają, że synowi zdarza się prosić o zbyt drogie prezenty i chcą by zobaczył, z jakimi wydatkami muszą się mierzyć na co dzień. On z kolei uważa, że świetnie poradzi sobie z kontrolowaniem kosztów życia całej rodziny. Jaki nowy, wprowadzony przez 14-latka, obowiązek nie spodoba się Monice? Co najbardziej zaskoczy Kamila w markecie budowlanym? I jak na jego rodzinę wpłynie ta rewolucja?

Komentarze

Skomentuj
 • Sąsiad (gość)

  Garwolińskie jełopy

  16.05.2023 22:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.5 Głosów: 2

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×