Nasze zwierzaki

Nasze zwierzaki, Polska 2017

Program prezentuje najzabawniejsze filmiki ze zwierzętami znalezione w Internecie oraz przesłane przez widzów za pomocą aplikacji.

  • Czas trwania: 2 minut, Gatunek: Rozrywka

Nasze zwierzaki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program składa się z dwóch części. W pierwszej dzieci w studio komentują i oceniają film z udziałem zabawnych zwierząt, który został znaleziony w Internecie. W tym czasie widzowie za pomocą aplikacji pobranej ze strony teletoonplus.pl mogą przesłać własny filmik ze swoim pupilem. Najśmieszniejsze produkcje zostaną pokazane w drugiej części programu.

Od kwietnia zapraszamy wszystkich widzów do oglądania drugiego sezonu programu "Nasze zwierzaki" na kanale teleTOON+. Masz swojego pupila? Kochasz uczyć go nowych sztuczek? W "Naszych zwierzakach" zobaczysz najzabawniejsze i najsłodsze filmiki ze zwierzętami. Program składa się z dwóch części. W pierwszej, dzieci w studio będą komentować i oceniać film z zabawnym zwierzakiem z sieci. Widzowie teleTOON+ mogą wziąć udział w konkursie i przesłać wesoły film ze swoimi zwierzakami za pomocą aplikacji pobranej ze strony teletoonplus.pl. Najfajniejsze i najśmieszniejsze filmy zostaną pokazane w drugiej części programu Nasze zwierzaki!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×