Neo-Nówka wesołych wiadomości

Polska 2009

Członkowie kabaretu Neo-Nówka wcielają się w role prezenterów telewizyjnych przedstawiających świąteczne wydanie "Wiadomości". W programie nie zabraknie prognozy pogody i wiadomości sportowych.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Neo-Nówka wesołych wiadomości w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 05.09.2014 14:30

  TVP 2

 • Sobota 21.08.2010 20:15

  TVP 2

 • Piątek 01.01.2010 22:15

  TVP 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Członkowie kabaretu Neo-Nówka wcielają się w role prezenterów telewizyjnych. Ponieważ nie podobają im się wcześniej przygotowane wiadomości, postanawiają poprowadzić program w niepowtarzalnym i zaskakującym klimacie. Zamiejscowymi korespondentami świątecznego wydania "Wiadomości" będą kabarety: Grupa MoCarta, Paranienormalni, Nowaki i Hlynur. W programie nie zabraknie prognozy pogody i informacji sportowych. Za dźwięk i oprawę muzyczną będzie odpowiedzialny działający przy kabarecie Neo-Nówka zespół Żarówki.

Program przygotowany przez wrocławski kabaret Neo - Nówka. Członkowie kabaretu wcielają się w role prezenterów telewizyjnych, którzy korzystając z chwilowej nieobecności Piotra Kraśki, próbują temu zadaniu sprostać. Okazuje się jednak, że przygotowane wcześniej newsy nie podobają się nowym prezenterom, dlatego postanawiają oni poprowadzić program we własnym niepowtarzalnym klimacie. Zamiejscowymi korespondentami wiadomości będą kabarety zaproszone do programu: Grupa MoCarta, Paranienormalni, Nowaki i Hlynur. Oprócz zaskakujących relacji z terenu, nie zabraknie także prognozy pogody i wiadomości sportowych. Za dźwięk i oprawę muzyczną programu będzie odpowiedzialny działający przy kabarecie Neo - Nówka zespół Żarówki. Takich wiadomości w historii telewizji jeszcze nie było.

Komentarze

Skomentuj
 • Jołek (gość)

  oglądnę to !!!

  01.01.2010 21:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×