Niebezpieczne ziemie: nowe terytorium

Kawa na Jamajce, USA 2012

Todd wybiera się na Jamajkę po słynną Blue Mountain Coffee, ale w ostatniej chwili decyduje się zobaczyć Jamajkę, jaką poznaje niewielu podróżników: ubogie uliczki Kingston i autentyczne knajpy.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Turystyka

Niebezpieczne ziemie: nowe terytorium w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Poszukiwacz przygód, odkrywca i potentat branży kawowej Todd Carmichael podróżuje w cztery strony świata w poszukiwaniu perfekcyjnego ziarenka kawy. Wraz z zaufanym pomocnikiem o pseudonimie "Hollywood", Tood wyrusza w świat, by spotykać sobie podobnych entuzjastów kawy, którzy mają równie egzotyczne upodobania. Marzenie Todda narodziło się w Paryżu, jest więc zdeterminowany, by zaznaczyć tam swoją obecność przy pomocy nowej, mobilnej kafejki tuż przy Luwrze.

Poszukiwacz przygód, odkrywca i potentat branży kawowej Todd Carmichael traktuje biznes poważnie, podróżując w cztery strony świata w poszukiwaniu perfekcyjnego ziarenka kawy. Wraz z zaufanym pomocnikiem (i kamerzystą) o pseudonimie "Hollywood", Tood wyrusza w świat, by spotykać sobie podobnych entuzjastów kawy, którzy mają równie egzotyczne upodobania. Marzenie Todda narodziło się w Paryżu, jest więc zdeterminowany, by zaznaczyć tam swoją obecność przy pomocy nowej, mobilnej kafejki tuż przy Luwrze. Następnie wyrusza do Zambii, gdzie bystre rzeki, potężne urwiska i groźna fauna mogą przeszkodzić Toddowi w świętowaniu rocznic. Panama produkuje najbardziej ekskluzywne i najciekawsze ziarna kawy na świecie, więc Todd czuje się tu jak w domu. Po odwiedzeniu odmienionych dzielnic miasta Panama, w których kawiarnie prowadzą byli członkowie gangów, Todd udaje się wysoko w góry na spotkanie z tajemniczą postacią, która sprzedaje pewne ziarno po 600 dolarów za pół kilograma...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×