Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - najciekawsze historie

Głupiutka gąska, USA

Przed nami kolejne spotkanie z nadzwyczajnymi zwierzakami, m.in. psem, który uwielbia delfiny, i uratowanym z niewoli niedźwiedziem.

  • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Przyroda i podróże. Dokumentacja

Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - najciekawsze historie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Przed nami kolejne spotkanie z nadzwyczajnymi zwierzakami, m.in. psem, który uwielbia delfiny, i uratowanym z niewoli niedźwiedziem. Czasami przyjaciele pojawiają się w życiu niespodziewanie i wywracają wszystko do góry nogami. Przyglądamy się niezwykłym więziom, łączącym ludzi i zwierzęta, zarówno te lądowe, jak i wodne. Oto bratnie dusze w zupełnie niepodobnych do siebie ciałach.

Przedstawiamy wybór najciekawszych i najbardziej poruszających historii z programu "Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt". "Przed nami kolejne spotkanie z nadzwyczajnymi zwierzakami, m.in. psem, który uwielbia delfiny, i uratowanym z niewoli niedźwiedziem." ""Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - najciekawsze historie" to przegląd wzruszających filmów dokumentalnych, portretujących nietypowe pary przyjaciół, których łączy głęboka więź, mimo że należą do różnych gatunków. Przedstawiamy wybór najciekawszych i najbardziej chwytających za serce historii. Ich bohaterowie na każdym kroku dowodzą, że prawdziwa przyjaźń za nic ma różnice wzrostu, temperamentu czy diety." "Przed nami kolejne spotkanie z nadzwyczajnymi zwierzakami, m.in. psem, który uwielbia delfiny, i uratowanym z niewoli niedźwiedziem. Czasami przyjaciele pojawiają się w życiu niespodziewanie i wywracają wszystko do góry nogami. Przyglądamy się niezwykłym więziom, łączącym ludzi i zwierzęta, zarówno te lądowe, jak i wodne. Oto bratnie dusze w zupełnie niepodobnych do siebie ciałach."

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×