Ninja Warrior Polska

Ninja Warrior Polska, Polska 2019

Program, w którym zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy pokonują trudny tor przeszkód testujący ich sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha.

 • Gatunek: Show
 • Reżyseria: Joanna Sikora

Ninja Warrior Polska w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Joanna Sikora Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Uczestnicy programu mierzą się z trudnym i pomysłowym torem przeszkód. By go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Liczą się również szybkość i pomysłowość, ponieważ przeszkody należy pokonać w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów, czyli torów o zróżnicowanym stopniu trudności. Do zawodów mogą stanąć zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Każdy z nich walczy przede wszystkim z własnymi słabościami, lecz ostatni etap pokonują tylko nieliczni.

, Rafał Piekoszewski"Ninja Warrior Polska" - przebojowe show testujące sprawność i wytrzymałość zawodników. Kto zostanie pierwszym polskim ninją?"Ninja Warrior" to przebojowe show, które od ponad 20 lat nie schodzi z ramówek telewizyjnych na całym świecie. Już jesienią w Polsacie zadebiutuje polska wersja programu. Jego uczestnicy zmierzą się z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Ich wyczyny komentować będą Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski a program poprowadzi Ola Szwed. "Ninja Warrior" to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Ten niewyobrażalny tor ma 150 metrów. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy. Waży ok. 500 ton. Został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Tę imponującą konstrukcję dostarczono 14 ciężarówkami. Kolejnym elementem toru jest są baseny z 430 tonami wody. Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych, każdy z uczestników musi pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów, czyli torów o zróżnicowanym stopniu trudności testujące zwinność, szybkość i wytrzymałość, ale także pomysłowość. Zmagania zawodników komentować będą Jerzy Mielewski - dziennikarz i komentator Polsat Sport związany z Telewizją Polsat niemal od 20 lat a w tym roku uhonorowany Telekamerą, nagrodą czytelników Tele Tygodnia. W przeszłości siatkarz oraz Łukasz "Juras" Jurkowski - zdobywca Pucharu Świata w Taekwondo, później zawodnik MMA. Jest pierwszym mistrzem KSW z rekordem najszybszego nokautu w historii federacji. Jako jedyny zawodnik MMA w Polsce walczył w 8 galach KSW z rzędu. Karierę komentatora gal KSW rozpoczął jeszcze gdy walczył czynnie w MMA. Od 4 lat jest uwielbianym przez kibiców piłki nożnej spikerem Legii. Program prowadzić będzie Aleksandra Szwed - aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna z telewizją związana od dziecka.Uczestnikami programu są zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy, bo "Ninja Warrior" to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy przede wszystkim z samym sobą. Pokonuje własne słabości i udowadnia sobie - oraz milionom widzów - że niemożliwe nie istnieje. Kto zostanie najsprawniejszym człowiekiem w Polsce i dołączy do elitarnej grupy Ninja Warrior na świecie? Producentem wykonawczym "Ninja Warrior Polska" jest Jake Vision.

Komentarze

Skomentuj
 • Kamil (gość)

  Czekamy na drugą edycję

  15.10.2019 22:08
 • gość (gość)

  Ninja Warrior Polska czekam na drugą edycję w 2020 roku żeby pójść na casting !!!

  05.09.2019 00:28
 • Magnus (gość)

  Pomimo slabej fabuly bardzo dobre kino akcji zachaczajace o horror. Aktorstwo dobre choc nikogo nie kojaze z nazwiska jak i browarka. Po joincie dobrze sie to oglada.

  03.09.2019 18:20
 • Magda (gość)

  Znakomity scenariusz na dobry thriller, szkoda że zagrany fatalnie, aktorstwo dno choć jest kilka sensownych nazwisk w obsadzie, więc to bardzo niemiłą niespodzianka, cięzko się to ogląda.

  02.09.2019 20:53

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: 5.5 Głosów: 2

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×