No to lecę!

No to lecę!, Polska

Olga, Kacper, Michał i Monika pokazują widzom swoje ulubione miejsca w Singapurze. Zanim jednak załoga dotrze do celu, czeka ją długi i wyczerpujący lot.

 • Gatunek: Turystyka

No to lecę! w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Olga, Kacper, Michał i Monika pokazują widzom swoje ulubione miejsca w Singapurze, który podobno jest najbardziej zielonym miastem na świecie. Zanim jednak załoga dotrze do celu, czeka ją długi i wyczerpujący lot. Widzowie dowiedzą się, jak wygląda odprawa członków ekipy przed startem samolotu oraz jakie funkcje pełnią i za co są odpowiedzialni.

Tysiące wylatanych kilometrów, ulubione miejsca w każdej największej stolicy świata, nigdy nie schodzący z twarzy uśmiech, ale też ogromna odpowiedzialność każdego dnia. ,,No to lecę!'' to program, który przybliży Wam zawód stewardessy i stewarda- pokażemy ich codzienną pracę na pokładzie. Ile kilometrów w ciągu rejsu pokonują pieszo? Gdzie śpią podczas długich lotów? Jak wygląda dyscyplina mundurowa? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym programie! Widzowie zobaczą jak przygotowywany jest catering w samolocie i poznają triki stewardess na jet lag czy pakowanie walizki. W ,,No to lecę!'' Travel Channel pokaże też jak załoga pokładowa spędza wolny czas między lotami. Bohaterowie serii zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i pokażą światowe stolice swoimi oczami. Zawód stewardessy i stewarda to ciężka i odpowiedzialna praca. Przewodnikami po lotniczym świecie będą: Olga, Kacper, Michał i Monika. W tym odcinku załoga pokaże nam swoje ulubione miejsca w Singapurze - podobno najbardziej zielonym mieście na świecie. Zanim jednak załoga doleci do destynacji, czeka ich długi i wyczerpujący lot. 250 pasażerów na pokładzie i aż 11,5 godziny w powietrzu. Jak wygląda odprawa ekipy przed lotem? Na jakich pozycjach pracują nasi bohaterowie i za co są odpowiedzialni? Poznajcie prace stewardessy od kulis!

Komentarze

Skomentuj
 • '' PROGRAM DURZO UCZY'' (gość)

  Szkoda ze nie ortografii

  07.11.2019 12:00
 • Belovepik (gość)

  Michał jest podobny do Mendiego

  05.11.2019 15:02
 • Eliza W. (gość)

  Świetny program. Z ogromną przyjemnością oglądam każdy odcinek, można na nie wychodząc z domu zobaczyć n piękny swiat i bardzo interesującą pracę personelu na pokładzie luksusowych samolotów.

  16.09.2019 23:10
 • Iwona (gość)

  W programie można znaleźć bardzo przydatne wiadomości. W doborowym towarzystwie odwiedzić można bardzo ciekawe miejsca. Mnie się ten program bardzo podoba. Dziękuje pomysłodawcom.

  06.09.2019 16:25
 • VITO MINECRAFT (gość)

  PROGRAM DURZO UCZY

  22.08.2019 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×