Nocka z byłym

A Night With My Ex,

Bohaterowie programu dostają szansę, by porozmawiać z byłymi partnerami o związku i okolicznościach rozstania. Po tym mogą rozstać się na zawsze lub do siebie wrócić.

 • Gatunek: Rozrywka

Nocka z byłym w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Gdy rozpada się związek, ludzie często żałują, że pewnych rzeczy nie zrobili inaczej lub nie zadali pytań, na które chcieliby znać odpowiedź. Bohaterowie programu dostają szansę, by porozmawiać z byłymi partnerami o związku i okolicznościach rozstania. Mają całą noc, aby szczerze porozmawiać i wyjaśnić sobie, co poszło nie tak. Po tym mogą rozstać się na zawsze lub do siebie wrócić.

Każdy z nas wie, jak to jest być zakochanym i stracić swoją miłość. Gdy rozpada się związek, żałujemy, że pewnych rzeczy nie zrobiliśmy inaczej, w głowach zawsze zostają pytania, na które nigdy nie otrzymaliśmy odpowiedzi lub… których sami nie zadaliśmy. O co zapytałabyś swojego byłego faceta, gdybyś mogła spędzić z nim sam na sam całą noc? Czy są słowa, których nigdy nie wypowiedzieliśmy, uczucia, których nie chcieliśmy zdradzić? Bohaterowie "Nocki z byłym" nigdy nie zdążyli porozmawiać o swoim rozstaniu; teraz dostaną taką szansę. Mają całą noc aby szczerze porozmawiać i wyjaśnić sobie, co poszło nie tak. Czy są gotowi wyznać sobie prawdę? Czy warto dać sobie kolejną szansę? A może ich drogi powinny się rozejść na zawsze?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×