Nosorożec zamiast psa

There's a Rhino in my House!, 0

Program ukazuje relacje Judy i Johna Traversów z osieroconym nosorożcem o imieniu Tatenda, którego przygarnęli w 2007 roku po śmierci jego matki z rąk kłusowników.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Zwierzęta

Nosorożec zamiast psa w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Właściciele parku safari, Judy i John Traversowie, poświęcili życie ochronie nosorożców czarnych na terenie wschodniego Zimbabwe. Gdy okazało się, że w wyniku tragicznych wydarzeń sierotami zostały nosorożec, guziec i hiena, Judy wzięła na siebie obowiązek wychowania całej trójki we własnym domu. Z chwilą podjęcia tej decyzji, życie państwa Traversów wywróciło się do góry nogami. Opieka nad aktywną hieną, która uwielbia podgryzać meble, wylegującym się w ich łóżku guźcem i karmionym butelką półtonowym nosorożcem, to nie lada wyzwanie.

Właściciele parku safari - Judy i John Traversowie -poświęcili swoje życie ochronie nosorożców czarnych na terenie wschodniego Zimbabwe. Program przedstawia niezwykłe relacje Judy i Johna z osieroconym nosorożcem o imieniu Tatenda, którego przygarnęli w 2007 roku po śmierci jego matki z rąk kłusowników. Kiedy okazało się, że w wyniku tragicznych wydarzeń sierotami zostały trzy młode zwierzęta: nosorożec, guziec i hiena, Judy wzięła na siebie gigantyczny obowiązek wychowania całej trójki we własnym domu. Z chwilą podjęcia tej decyzji, życie państwa Traversów wywróciło się do góry nogami. Opieka nad hiperaktywną hieną, która uwielbia podgryzać meble, wylegującym się w ich łóżku guźcem i karmionym butelką półtonowym nosorożcem, to nie lada wyzwanie. Zapraszamy do obejrzenia wzruszającej opowieści o nietypowej gromadce zwierzaków i determinacji jednej kobiety, by ją uratować. Tę niewiarygodną historię trzeba zobaczyć, żeby w nią uwierzyć.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×