Nowa Maja w ogrodzie

Dżungla w Katowicach, Polska 2022

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom, jak dbać o ogrody. Zaprezentuje ciekawe porady, piękne plenery oraz wywiady z ludźmi, którym w dbaniu o ogród udało się osiągnąć doskonałość.

 • Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Prowadzący: Maja Popielarska

Nowa Maja w ogrodzie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Maja Popielarska

Opis programu

ZwińRozwiń

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom, jak dbać o ogrody. Przemierza kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W nowej odsłonie programu znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin, jak i nowicjusze. Nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym w urządzaniu ogrodu i pielęgnowaniu roślin udało się osiągnąć doskonałość.

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. HGTV Home & Garden to wymarzone miejsce dla takiej ekspertki jak ona. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję.

Komentarze

Skomentuj
 • Działkowiec😭 (gość)

  I stało się zabrali Maję z TVN😭😭😭😭

  05.11.2022 06:44
 • Baba (gość)

  Pokazujcie ogrody ludzi ktorzy sami tworzą te ogrodki a nie wypasione ogrody bogaczy ktorzy zlecaja firmom.

  01.11.2022 13:28
 • Marzena (gość)

  Prosimy o więcej prezentacji małych ogrodów, zakładanych przez samych właścicieli - też bywają piękne i są bardziej dostępne do zrealizowania pod względem finansowych

  25.09.2022 06:37
 • Kalina (gość)

  Bardzo chciałabym zobaczyć ogrody wykonane przez właścicieli a nie przez firmy zarobkowe.Ogrody powinny cieszyć,że zrobiono je samodzielnie .Cały urok tkwi w wyobraźni ,pięknie i estetyce.Pozdrawiam Panią Maję.

  18.09.2022 16:13
 • Ola (gość)

  Ciągle oglądamy ten program i nigdy nam się nie nudzi.

  12.03.2022 20:55
 • Mirek (gość)

  Początkowe odcinki były ciekawe, pokazywała Pani różnorodne ogrody, nowoczesne, wiejskie, teraz tylko promuje Pani ogrody ludzi bogatych takie na pokaz pod linijkę, nieciekawe i nudne. W ogrodach tych pracują firmy ogrodnicze a nie właściciele. Chyba przestanę oglądać Nową Maję W Ogrodzie.

  05.03.2022 06:48
 • Luki (gość)

  Mnie program bardzo się podoba. To jest kopalnia wiedzy. Zawsze, Maja pyta o sposoby wykonania elementów w ogrodzie: oczko wodne, kaskada, staw kąpielowy, ścieżki, podjazdy, altanki, nawet sposoby sadzenia roślin. Wszystko poparte jest rysunkiem technicznym, gdzie dla mnie dla majsterkowicza i miłośnika ogrodu i jego pielęgnacji jest bezcenne. Do krytyków programu: nie musicie oglądać tego programu. Znajdźcie sobie inny. Zauważyłem jedną rzecz, dużo ogrodów, które Pani Maja odwiedza można zobaczyć na portalu ogrodowisko.pl. Swoją drogą, co jest złego w pokazywaniu ogrodów tworzonych przez projektantów? Dzięki nim można na ogród spojrzeć zupelnie inaczej, zastosować ich pomysły i aranzacje w swoim ogrodzie. Po programie, gdzie była Pani Danuta Młoźniak jedną z rabat ktora była tam pokazywana zastosowałem u siebie. W życiu bym nie wpadł, że można na niewielkiej przestrzeni zrobic tak piękna rabatę z 6 gatunków roslin. Dodałem tylko kule betonowe szare. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów ogrodnictwa!

  03.11.2021 08:44
 • opinia (gość)

  Lubię pokazywane ogrody. Maja jest sympatyczna. Szkoda, że tak nachalnie stacja w programach rwgo typu, również o urządzaniu, lokuje produkty. A najgorsza jak narzucane są nowoczesne, np. szare lub czarne moduły ogrodzeniowe (nie pasujące do polskiej wsi i małomiasteczkowości), z pospolitych sieciówek. I tak tandeta i brak gustu jest obecnie częsta w Polsce. Najgorsze to te szare, przecierane drzwi ultra nowoczesne z marketów, zamiast można przecie pomalować i uszczelnić stare drzwi, jak ktoś ma zwłaszcza przedwojenne, oraz te czarne lub szare blachodachówki, o zgrozo błyszczące. Zamiast czerwoną czy np. blado -brązową i matową. Niweczymy styl naszych regionów i dziedzictwo dziadków.

  05.09.2021 09:34
 • DlacEgo (gość)

  Dlaczego program nie obejmuje dnia dzisiejszego oraz ogrody ludzi zasobnych , niech się pani opamięta więcej jest ogrodów użytkowych dla domu a nie na pokaz które pani preferuje. Ogrody które pani pokazuje są pielęgnowane przez pracowników a nie właścicieli a tych jest więce

  25.04.2021 07:33
 • DlacEgo (gość)

  Dlaczego program nie obejmuje dnia dzisiejszego oraz ogrody ludzi zasobnych , niech się pani opamięta więcej jest ogrodów użytkowych dla domu a nie na pokaz które pani preferuje. Ogrody które pani pokazuje są pielęgnowane przez pracowników a nie właścicieli a tych jest więce

  25.04.2021 07:33
 • DlacEgo (gość)

  Dlaczego program nie obejmuje dnia dzisiejszego oraz ogrody ludzi zasobnych , niech się pani opamięta więcej jest ogrodów użytkowych dla domu a nie na pokaz które pani preferuje. Ogrody które pani pokazuje są pielęgnowane przez pracowników a nie właścicieli a tych jest więce

  25.04.2021 07:33
 • Maria (gość)

  Lubię programy Mai Popielarskiej, wnoszą wiele ciekawostek, tylko dlaczego pokazywane są ogrody o wielkiej przestrzeni gdzie można wszystko tak zaplanować by wyglądało pięknie. W bardzo dużych przypadkach ogrody zakładają projektanci i o nie dbają. Niech pokaże małe ogrody 300 - 500 m2, gdzie ludzie sami je zakładają i o nie dbają.

  20.01.2019 18:37
 • Ela (gość)

  Uwielbiam ten program. Dostarcza mi nowych rozwiazan. Pozdrawiam

  18.11.2018 17:49
 • Piotr

  Wreszcie ktoś w TVN pomyślał i od 26.6 Maja wraca w niedzielny poranek. Oby na dłużej.

  18.06.2018 14:39
 • Do "ALICJA Z WIELKA PASJA OGRODNICZA " (gość)

  Nie wrzeszcz kobieto, spokojnie bo dostaniesz zawału!

  04.03.2018 10:01
 • Amelka (gość)

  Uwielbiam ten program

  12.11.2017 09:11
 • alina (gość)

  Bardzo lubię oglądać Maję w ogrodzie. Czekam na kolejne odcinki tylko teraz nie mogę znależć powtórek. Proszę w imieniu własnym i koleżanek -fanek programu

  04.08.2017 22:29
 • Wisia (gość)

  Jak się jest tępym i bez wyobraźni ,to nic nie daje. Ten program daje inspirację podpowiada ciekawe rozwiązania, a przede wszystkim pokazuje piękno przyrody ujarzmione dla naszej radości i wytchnienia .

  09.07.2017 09:56
 • Alicja (gość)

  Od wielu lat oglądam program.Były piękne ogrody, przemyślane założenia i wiele pracy "domowych" ogrodników. Nowa Maja to niestety nie ogrody - tylko pieniądze.Tak wytrawna znawczyni tematu nie powinna propagować szmirowatych urządzeń ogrodowych, typu " barokowa" altanka z cienkiej blachy, czy wyłożonych bruczkiem ścieżek, albo wyznaczonych cyklem oczek wodnych.Teraz niestety wyłączam tv.

  19.03.2017 09:42
 • Teresa Wieniewska (gość)

  Mam mały ogród położony na skarpie. Ze względu na wiek mam problem z chodzeniem po tej skarpie i nie umię jej funkcjonalnie zagospodarować. Podziwiam wasze programy . Pomóżcie. Ogród znajduje się w Ustroniu w Beskidach.

  21.02.2017 11:20
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×