Nowa Maja w ogrodzie

Nowa Maja w ogrodzie, Polska 2019

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom, jak dbać o ogrody. Zaprezentuje ciekawe porady, piękne plenery oraz wywiady z ludźmi, którym w dbaniu o ogród udało się osiągnąć doskonałość.

 • Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Prowadzący: Maja Popielarska

Nowa Maja w ogrodzie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Maja Popielarska

Opis programu

ZwińRozwiń

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom, jak dbać o ogrody. Przemierza kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W nowej odsłonie programu znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin, jak i nowicjusze. Nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym w urządzaniu ogrodu i pielęgnowaniu roślin udało się osiągnąć doskonałość.

Ogród przy skansenie Tym razem odwiedzamy mazowiecką wieś Sikory, a w niej malowniczy ogród przy starym siedlisku, wyglądającym jak gospodarstwo z początku XIX wieku. Nowi właściciele zastali tu stare drzewa - dęby, lipy i kasztanowce, dosadzili wiele krzewów i kwiaty - szczególnie gatunki wabiące pszczoły i motyle. Otaczają 150-letni dom, spichlerz i stodołę. Atrakcją ogrodu jest studnia-żuraw, ogromny zarybiony staw oraz 14-metrowa wieża widokowa, wykonana ze starego dźwigu. Właściciel ogrodu zwozi również z okolicy potężne głazy, które dekoruje skalnymi roślinami. Pokazujemy ogród latem i wiosną, a także jego nocne oświetlenie.

Komentarze

Skomentuj
 • Maria (gość)

  Lubię programy Mai Popielarskiej, wnoszą wiele ciekawostek, tylko dlaczego pokazywane są ogrody o wielkiej przestrzeni gdzie można wszystko tak zaplanować by wyglądało pięknie. W bardzo dużych przypadkach ogrody zakładają projektanci i o nie dbają. Niech pokaże małe ogrody 300 - 500 m2, gdzie ludzie sami je zakładają i o nie dbają.

  20.01.2019 18:37
 • Ela (gość)

  Uwielbiam ten program. Dostarcza mi nowych rozwiazan. Pozdrawiam

  18.11.2018 17:49
 • Piotr

  Wreszcie ktoś w TVN pomyślał i od 26.6 Maja wraca w niedzielny poranek. Oby na dłużej.

  18.06.2018 14:39
 • Do "ALICJA Z WIELKA PASJA OGRODNICZA " (gość)

  Nie wrzeszcz kobieto, spokojnie bo dostaniesz zawału!

  04.03.2018 10:01
 • Amelka (gość)

  Uwielbiam ten program

  12.11.2017 09:11
 • alina (gość)

  Bardzo lubię oglądać Maję w ogrodzie. Czekam na kolejne odcinki tylko teraz nie mogę znależć powtórek. Proszę w imieniu własnym i koleżanek -fanek programu

  04.08.2017 22:29
 • Wisia (gość)

  Jak się jest tępym i bez wyobraźni ,to nic nie daje. Ten program daje inspirację podpowiada ciekawe rozwiązania, a przede wszystkim pokazuje piękno przyrody ujarzmione dla naszej radości i wytchnienia .

  09.07.2017 09:56
 • Alicja (gość)

  Od wielu lat oglądam program.Były piękne ogrody, przemyślane założenia i wiele pracy "domowych" ogrodników. Nowa Maja to niestety nie ogrody - tylko pieniądze.Tak wytrawna znawczyni tematu nie powinna propagować szmirowatych urządzeń ogrodowych, typu " barokowa" altanka z cienkiej blachy, czy wyłożonych bruczkiem ścieżek, albo wyznaczonych cyklem oczek wodnych.Teraz niestety wyłączam tv.

  19.03.2017 09:42
 • Teresa Wieniewska (gość)

  Mam mały ogród położony na skarpie. Ze względu na wiek mam problem z chodzeniem po tej skarpie i nie umię jej funkcjonalnie zagospodarować. Podziwiam wasze programy . Pomóżcie. Ogród znajduje się w Ustroniu w Beskidach.

  21.02.2017 11:20
 • Renata (gość)

  Zawsze znajdą się niezadowoleni i.zgorzkniali maluczcy ludzie. Mi program bardzo się podoba. Lubię prowadzącą i nie ukrywam, że dzięki niej mój ogród jest moja pasją, ostoją i nie mogę doczekać się wiosny :)

  Pozdrawiam Pani Maju

  19.02.2017 07:40
 • ALICJA Z WIELKA PASJA OGRODNICZA (gość)

  TY BEZIMIENNY OSOBNIKU PRZEPROS MAJKE BO DO PIET JEJ NIE DORASTASZ,TAKIE OSOBY JAK TY BEZ PASJI OGRODNICZEJ SA ZALOSNE,SMUTNE,SZARE I SAMOTNE WIEC OGLADAJ TYLKO TVP 1,,,,

  01.02.2017 11:00
 • ju (gość)

  nie mogę zrozumieć, jak program kwalifikujący się do upubliczniania, góra raz, dwa razy w tygodniu puszczany jest kilkanaście razy dziennie w dostępnych kanałach TVN. Kiedyś mówiło się, że prowadząca musiała mieć plecy, dzisiaj,że chyba daje ......... . Jest to bzdurny, nic nie dający widzom program!!!

  29.01.2017 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×