Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

Kamper w wersji VIP, USA 0

Bret Michaels i jego ekipa napotkają szereg przeszkód, gdy spróbują rozebrać wysłużony kamper, by następnie przekształcić go w luksusowy pojazd dla VIP-ów.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Turystyka

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program opowiada o legendarnym rockmenie i zespole utalentowanych projektantów, którzy przekształcają zwykłe kampery w ekstrawaganckie, niezwykle nowoczesne rezydencje na kółkach. Bret jest ekspertem w tej dziedzinie, ponieważ 9 miesięcy w roku spędza w trasie koncertowej, w busie, który osobiście zaprojektował od początku do końca. Podróżowanie kamperem staje się coraz bardziej popularne, jednak ich właściciele wiedzą, że pojazdy często nie są w stanie zapewnić im wymarzonych wakacji. W takich przypadkach do akcji wkraczają Bret i projektanci.

Rock My RV to seria z legendarnym rockmanem Bretem Michaelsem prowadzącym utalentowaną grupę projektantów, konstruktorów, przekształcając zwykłe RV w niezwyczajne i spektakularne mobilne domy. Podróże po Ameryce w kamperach rekreacyjnych jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Właściciele RV (recreational vehicle) marzą o idealnych wakacach, często ich "dom na kołach" nie jest w stanie zrealizować najskrytrzych marzeń. Właśnie tam Bret i nasz zespół projektowy - zmieniając starego legendarnego Winnebago z 1973 roku na statek wojenny z najnowocześniejszymi trendami wraz z wieloma telewizorami z płaskim ekranem, stacjami do gier i dźwiękiem przestrzennym. Jeśli nie potrafisz to sobie wyobrazić, to własnie ten program udowodni, że taka mega transformacja się zdarzy!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×