Nowe życie na wyspie

Island Life, USA

Program przedstawia historie osób, których pragnieniem było życie, gdzie jest pięknie i nie dociera miejski zgiełk. Agenci nieruchomości zaprezentują uczestnikom posiadłości w różnym zakresie cenowym.

 • Czas trwania: 21 minut, Gatunek: Reality show

Nowe życie na wyspie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Lannon Killea jako Narrator

Twórcy

 • Ben Hatta Producent
 • Anneka Jones Producent
 • Kevin Vargas Producent

Opis programu

ZwińRozwiń

Program przedstawia historie osób, których pragnieniem było życie, gdzie jest pięknie i nie dociera miejski zgiełk. Są tacy, którym zależy na tropikalnym klimacie i tacy, którzy chcieliby zamieszkać na wyspach w rejonie Waszyngtonu i mieć widok na góry. Agenci nieruchomości zaprezentują uczestnikom programu posiadłości w różnym zakresie cenowym - od tych w nadzwyczaj przystępnej cenie, aż po te najdroższe i najbardziej luksusowe.

Kto z nas chociaż przez chwilę nie marzył o mieszkaniu w malowniczej okolicy? Tam gdzie jest pięknie i nie dociera miejski zgiełk. Najlepiej na wyspie... Realizację swojego marzenia można zacząć od obejrzenia programu "Nowe życie na wyspie". Przedstawia on historie osób, których pragnieniem było życie właśnie w takich miejscach. Są tacy, którym zależy na tropikalnym klimacie i tacy, którzy chcieliby zamieszkać na wyspach w rejonie Waszyngtonu i mieć widok na góry. Agenci nieruchomości zaprezentują uczestnikom programu posiadłości w różnym zakresie cenowym. Od tych w nadzwyczaj przystępnej cenie, aż po te najdroższe i najbardziej luksusowe. Co wybiorą entuzjaści wyspiarskiego życia? Czy ich marzenia wreszcie staną się rzeczywistością?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Podobne programy

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×