Numerek z Dorotą

Kino na wadze, Polska 2017

Zabawne felietony Doroty Wellman, opierające się na różnych liczbach generowanych przez szeroko pojęty przemysł filmowy.

  • Gatunek: Magazyn filmowy
  • Prowadzący: Dorota Wellman

Numerek z Dorotą w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Dorota Wellman

Opis programu

ZwińRozwiń

WAGA NA MIARĘ OSCARA. Waga aktorów może być istotna w filmach, wystarczy przypomnieć sobie kultową parę Flipa i Flapa, których dzieliło sporo kilogramów. Widzowie dowiedzą się, jakie wymagania dotyczą współczesnych produkcji, które biją rekordy popularności i czy aktorki w rozmiarze "0" muszą być na drakońskich dietach, aby podporządkować się współczesnym kanonom piękna. Poznają też stosunek do nadprogramowych kilogramów najbardziej znanych aktorów Hollywood.

Zabawne felietony Doroty Wellman, opierające się na różnych liczbach generowanych przez szeroko pojęty przemysł filmowy. WAGA NA MIARĘ OSCARA? Czy waga aktorów jest istotna w filmach? Zastanawiając się nad odpowiedzią na to pytanie, wystarczy przypomnieć sobie kultową parę Flipa i Flapa, których dzieliło wszystko zaczynając od kilogramów... A co ze współczesnymi produkcjami bijącymi rekordy popularności? Czy aktorki w rozmiarze "0" muszą być na drakońskich dietach i podporządkowywać się współczesnym kanonom piękna? Jaki stosunek do nadprogramowych kilogramów mają najbardziej znani aktorzy Hollywood? Czy dla roli potrafią zrzucić "piwny brzuszek" i czy się im to opłaca? Gdy wchodzi w grę walka o Oscara są w stanie zrobić naprawdę wiele."

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×