Obieżyświat - kulisy programu

0

Travel Channel świętuje 20. rocznicę emisji popularnego cyklu "Obieżyświat", który ukazuje się nieprzerwanie od 1992 roku. Autorzy odsłaniają kulisy produkcji programu.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Turystyka

Obieżyświat - kulisy programu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Travel Channel świętuje 20. rocznicę emisji popularnego cyklu "Obieżyświat", który ukazuje się nieprzerwanie od 1992 roku. Autorzy odsłaniają kulisy pracy ekip programu w różnych zakątkach świata, logistykę podróży, codzienne wyzwania i problemy. Kamera ukazuje też pracę producentów i reżyserów cyklu, który zmienił oblicze telewizyjnych programów podróżniczych.

Myślicie, że to proste? Że wystarczy spakować plecak, wziąć kamerę i sfilmować kilka turystycznych atrakcji? Niekoniecznie… Zobaczcie sami! Oto niezwykła okazja, żeby poznać pracę ekip programu „Obieżyświat” w różnych zakątkach świata, logistykę podróży, codzienne wyzwania i problemy. Kamery skierujemy też na producentów i reżyserów tego niezwykle popularnego cyklu, który zmienił oblicze telewizyjnych programów podróżniczych. Wbrew pozorom nie mają łatwego zadania…

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×