Oblicza sławy: Efekt jo-jo

Extreme: Celebrity Yo-Yo Dieters, 0

Widzowie dowiedzą się, jakie są negatywne efekty szybkiego odchudzania się. Brytyjska prezenterka w ciągu tygodnia przybiera na wadze i próbuje zrzucić dodatkowe kilogramy przez kolejne siedem dni.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Lifestyle

Oblicza sławy: Efekt jo-jo w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie dowiedzą się, jakie są negatywne efekty szybkiego odchudzania się. Brytyjska prezenterka, Jayne Middlemiss, sama przechodzi na dietę. W ciągu tygodnia maksymalnie przybiera na wadze i próbuje zrzucić dodatkowe kilogramy przez kolejne siedem dni. Jayne pozostaje pod nadzorem lekarzy, którzy ustalają wpływ efektu jo-jo na ciało zdrowego człowieka.

  • Waga to jedyna rzecz w ich życiu, której nie potrafią do końca kontrolować. Walcząc z dodatkowymi kilogramami, gwiazdy często jednak nie zdają sobie sprawy, że tak naprawdę igrają ze śmiercią. W tę pułapkę wpadły m.in. Janet Jackson, Beyonce, Britney Spears, Geri Halliwell, Tyra Banks czy Drew Barrymore. Dowiemy się, jakie są negatywne efekty błyskawicznego odchudzania się przed ważnymi ceremoniami, zdjęciami filmowymi lub wywiadami. Na potrzeby programu brytyjska prezenterka Jayne Middlemiss sama przechodzi na drakońską dietę, w ciągu tygodnia maksymalnie przybierając na wadze i próbując zrzucić dodatkowe kilogramy przez następne siedem dni. Pozostaje pod nadzorem lekarzy, którzy ustalają wpływ efektu jo-jo na ciało zdrowego człowieka.

Komentarze

Skomentuj
  • anoreksia (gość)

    dobreeee warto obejrzeć!!!

    15.02.2010 23:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×