Oddali moje wnuki mordercom

Polska 2012

Historia rodzeństwa z Pucka - 3-letniego Kacpra i 5-letniej Klaudii. Dzieci zostały zamordowane przez rodziców zastępczych. Danuta Elend, babcia ofiar, chce odzyskać trójkę pozostałych wnucząt.

  • Czas trwania: 35 minut, Gatunek: Reportaż

Oddali moje wnuki mordercom w telewizji

ZwińRozwiń
  • Czwartek 18.04.2013 01:25

    TVP 1

  • Czwartek 24.01.2013 01:40 Odcinek 4

    TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Historia rodzeństwa z Pucka - 3-letniego Kacpra i 5-letniej Klaudii. Dzieci zostały zamordowane przez rodziców zastępczych. Danuta Elend, babcia ofiar, do tej pory nie może pogodzić się z sytuacją. Po śmierci Kacpra rozpoczęła walkę z urzędnikami. Niestety, przegrała. Dopiero po śmierci Klaudii odebrano podopiecznych rodzinie zastępczej. Obecnie babcia chce odzyskać trójkę pozostałych wnucząt.

Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską. Podwójne morderstwo w Pucku. 3 - letniego Kacperka i 5 - letnią Klaudię zamordowali ich zastępczy rodzice. Pojechaliśmy do Pucka wyjaśnić, dlaczego doszło do tragedii i czy można było uniknąć tej straszliwej zbrodni. Danuta Elend, babcia zamordowanych dzieci, do tej pory nie może pogodzić się z sytuacją. Po śmierci Kacpra rozpoczęła samotną walkę z bezdusznymi urzędnikami. Przegrała z bezdusznością i niekompetencją. Dopiero po śmierci Klaudii rodzicom zastępczym odebrano dzieci. Teraz babcia chce odzyskać trójkę pozostałych wnucząt.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×