One night squad

One night squad, Polska 2021

Dziesięcioro celebrytów będzie pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru. Czeka ich survivalowy maraton, w którym zwyciężą tylko najwytrwalsi. Każdego dnia będą musieli wykonać wymagające zadanie.

 • Gatunek: Real tv

One night squad w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 18.06.2021 20:00 Odcinek 5

  TVN 7

 • Piątek 18.06.2021 20:45 Odcinek 6

  TVN 7

 • Piątek 25.06.2021 20:00 Odcinek 7

  TVN 7

 • Piątek 25.06.2021 20:45 Odcinek 8

  TVN 7

 • Piątek 02.07.2021 20:00 Odcinek 9

  TVN 7

 • Piątek 02.07.2021 20:50 Odcinek 10

  TVN 7

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Anastasiya Yandaltsava, Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Łukasz Karpiński, Mikołaj Jędruszczak, Damian "Stifler" Zduńczyk, Piotr "Pedro" Polak oraz Michał Baryza przybywają na Zanzibar. Celebryci są przekonani, że spędzą pełne atrakcji wakacje w luksusowej willi. Pierwszy dzień kończy się wieczorną imprezą. Rankiem czeka ich niespodzianka - rajski urlop zmienia się w survival. Uczestnicy mają chwilę na spakowanie plecaków i wyprowadzkę.

Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów, znanych widzom z największych reality show, takich jak "Hotel Paradise", "Big Brother", czy "Love Island. Wyspa miłości" spotka się razem w jednym programie. Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Nie tak miało być! Czeka ich survivalowy maraton, w którym zwyciężą tylko najwytrwalsi. Ich przygoda z reality show zaczyna się od nowa. Chociaż są przekonani, że wszystko już wiedzą i wszystko widzieli, szybko się zorientują, że rajskie wakacje mogą mieć zupełnie inne oblicze. Na bajeczny Zanzibar zostali zaproszeni pod przykrywką kolejnego programu reality, w którym czeka ich rozrywkowe towarzystwo i odpoczynek w egzotycznych klimatach. Pierwszy dzień spędzą w willi nad brzegiem oceanu bawiąc się i flirtując. Jednak już następnego dnia czeka ich niespodzianka. High life się kończy i wszyscy lądują z plecakami na zanzibarskiej plaży. Przez 10 dni będą przemierzać Zanzibar, a podczas tej wędrówki każdego dnia czeka na nich wymagające zadanie. Zwycięzca otrzyma przywilej spędzenia nocy w willi. Do świata luksusu na tę krótką chwilę może zaprosić jednego z pozostałych uczestników wyprawy. A przegranym pozostanie rozbicie obozowiska na plaży i nocleg w spartańskich warunkach.

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  One night squad super podobne do Agenta będzie

  26.05.2021 20:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×