Operacja renowacja

Cousins Undercover, USA 2013

Anthony Carrino i John Colaneri odnawiają domy lokalnych bohaterów. Podczas nieobecności właściciela projektanci wraz z ekipą budowlańców pracują nieprzerwanie nad projektem.

  • Gatunek: Reality show

Operacja renowacja w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dwóch uzdolnionych projektantów i budowniczych Anthony Carrino i John Colaneri odnawiają domy lokalnych bohaterów. Podczas nieobecności właściciela Anthony i John wraz z ekipą budowlańców pracują nieprzerwanie nad projektem, który ma zadziwić niczego nie spodziewającą się osobę. Cała okolica dołącza do powitania, prezentacji odnowionego wnętrza oraz uczczenia cenionego członka społeczności.

Prawdziwi kuzyni, a jednocześnie duet dwóch uzdolnionych projektantów i budowniczych Anthony Carrino i John Colaneri podejmują się wyzwania zaskoczenia okolicznego bohatera gruntowną renowacją jego domu. Mężczyźni wślizgują się do domu podczas nieobecności właściciela i razem ze wspierającym ich zespołem budowlanym pracują nieprzerwanie nad projektem, który ma zadziwić niczego nie spodziewającą się osobę. Cała okolica dołącza powitania, prezentacji zapierającego dech w piersiach odnowionego wnętrza oraz uczczenia cenionego członka swojej społeczności.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×